WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI | Małopolska Osobowość...

  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI | Małopolska Osobowość Turystyki

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI | Małopolska Osobowość Turystyki
  „Gazeta Krakowska” już po raz 18. organizuje plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski. Chcemy nagradzać wyjątkowe miejsca i ludzi, dzięki którym nasze województwo jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów w Polsce. W kategorii Małopolska Osobowość Turystyki uhonorujemy osoby działające z powodzeniem w branży turystycznej.
  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI | Małopolska Osobowość Turystyki
  Małopolskie Osobowości Turystyki zostaną wybrane osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym z powiatów województwa małopolskiego. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzą się następnie w wielkim finale wojewódzkim. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 28 lipca. Głosowanie rozpocznie się 4 sierpnia.

  Kogo można nominować w tej kategorii? Kandydatami powinny być osoby w jakiś sposób związane z turystyką. Mogą to być przedstawiciele lokalnych organizacji turystycznych, osoby prowadzące biura turystyczne, organizatorzy rozmaitych atrakcji i eventów, na przedstawiciele branży gastronomicznej czy hotelowej, opiekunowie zabytków.

  Laureat I miejsca w wielkim wojewódzkim finale otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5 000 zł, ufundowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną, statuetkę i dyplom. Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymają specjalne dyplomy. Honorowy patronat nad naszą akcją objął Marszałek Województwa Małopolskiego. Partnerami są m.in. Radio Kraków i Telewizja Kraków.

  KLIKNIJ i dowiedz się więcej o Wielkim Odkrywaniu Małopolski

  Informacji o akcji udziela Marek Moskalik - tel. 502 499 867, e-mail marek.moskalik@polskapress.pl.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama