Mój reporter

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz pytanie do redakcji? Zadaj je za pomocą poniższego formularza!
  • Jak tylko redakcja zacznie pracować nad odpowiedzią, tutaj zobaczysz swoje pytanie, a także pytania od innych Czytelników.
  • Głosuj na pytania zadane przez innych Czytelników i wskaż redakcji najważniejsze tematy do opisania.
  • W momencie kiedy odpowiedź będzie gotowa, znajdziesz ją tutaj opublikowaną razem z Twoim pytaniem.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  Mój reporter
  • Karolina pyta:
   Dzień dobry. Uważam, że bulwersująca jest sprawa, o której usłyszałam ostatnio, sprawa mieszkańca Tarnowa, który terroryzuje ludzi swoim psem. Gość ma amstaffa, który POGRYZŁ juz kilka osób, gdyż właściciel wyjeżdżając ze swojej posesji nie zamyka bramy (nie raz, przez przypadek, facet po prostu jej nie zamyka bo tak sobie chce). Amstaffy są koszmarnie niebezpieczne, ten podobno pogryzł już kilka osób i psów. Pan właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności bo rzecz się stała na jego prywatnej drodze. OK, ma prywatną drogę...ale w centrum miasta, nie ma tak ŻADNEGO znaku ostrzegającego że nie wolno wchodzić, że prywatne, że pies... Wygląda to jak zwykła przecznica! Sama nie raz tamtędy szłam bo po prostu nie wiedziałam, że jest to teren prywatny! Bulwersuje mnie również argument, że pies zaatakował na drodze prywatnej, to nie ma sprawy. To znaczy ze pies wie gdzie jest jego teren a gdzie się zaczyna ulica? Wielki amstaff może sobie latać luzem i nie wybiegnie 5 metrów dalej? Mieszkam niedaleko i po prostu boję się chodzić ulicą, zwłaszcza z psem czy z małym dzieckiem. Czy faktycznie amstaff może latać sobie wolno po nieogrodzonej przecznicy, dlatego, że jest prywatna? Czy ktoś coś wie więcej na ten temat? Jestem przerażona.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!3 Przejdź do rankingu

  • Agnieszka Turek pyta:
   Witam, piszę w związku z dzisiejszym artykułem o samochodzie, który spłonął pod Lidlem w Nowym Sączu. Bardzo proszę o usunięcie tego artykułu, gdyż spowodował zbyt dużą falę komentarzy w moim kierunku i mam liczne nieprzyjemności związane z tym zdarzeniem. Zwracam również uwagę iż nie wyraziłam zgody na upublicznianie mojego wizerunku, a na filmie widać nie tylko mnie i moją Rodzinę ale i blachy, które na zdjęciach są o dziwo zamazane. Pozdrawiam Agnieszka

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!2 Przejdź do rankingu

  • Agnieszka Jasiowka pyta:
   Witam, chciałabym redakcję zachęcić do pogłębienia tematu śmierci 18 letniego Tomka G. Która miała miejsce z soboty na niedzielę 1.10. tomus był wspaniałym młodym człowiekiem, wolontariuszem szlachetnej paczki, dzieckiem które 6 lat walczyło i wygrało z białaczką.. Tomus wracał od swojego przyjaciela Krzysztofa z Jego 18 stych urodzin, które odbywały się w Bibicach pod Krakowem. Nie wiemy, dlaczego koledzy pozwolili mu wyjść samemu w nocy- nigdy do tej pory tego nie robił, wysłał SMS ze wraca do domu, nie odbierał telefonu od rodziców. Nie wiem co się stało, czy ktoś z nim wyszedł, czy były inne powody, np kłótnia ale jedno jest pewne- został zamordowany przez nieodpowiedzialnego człowieka, który przy głównej ulicy, na swoim podwórku, tuż przy chodniku, po którym codziennie przechodziło kilkadziesiąt osób, dzieci, matek..postawił betonowy słup zbrojony niczym nie przytwierdzony do gruntu!!!! Takie nadzędzie śmierci o wadze około tony stało i czekało na swoją ofiarę..mogło trafić na każdego..jak można tak stawiać slup!! Dodatkowo całe to podwórko to jedna pułapka , szczególnie na dzieci... poustswiane w klocki luźno pustaki na wysokiej skarpie, u podnóża której zalega złomowisko! W centum Bibic!! Dlaczego nadzór budowlany nic z tym nie zrobił?? Nie można grodzić, ani użytkować obiektów w sposób zagrażający życiu!!! W centrum miasteczka, w którym jest kościół i wielka szkoła!! Ile ofiar jeszcze taki stan rzeczy spowoduje??.. dziś o godz . 14 w Węgrzcach odbędzie się pogrzeb Tomusia...proszę redakcje o zbadanie tematu, aby uniknąć kolejnej tragedii i bólu rodziców, którzy mudzą pochować swoje dziecko..

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!7 Przejdź do rankingu

  • Jerzy pyta:
   Prosiłbym o zainteresowanie się sytuacją Szpitala Powiatowego w Bochni. Szpital mający duży potencjał ludzki i techniczny, w wyniku totalnie nieudolnego zarządzania przej jego kierownictwo z kretesem przegrał przetarg ogłoszony przez NFZ na świadczenie usług z ortopedii i okulistyki. Pacjenci mimo tego, że szpital miał warunki będą zmuszeni do jeżdżenia do innych miejscowości. Dyrektor szpitala mając świadomość swojej winy zakazał pracownikom poruszania tego tematu m.in. z obawy o to, że zainteresują sie tym media

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!4 Przejdź do rankingu

  • Slawomira Matlak pyta:
   Dzien dobry; chcialabym zorientowac sie, czy Redakcja jest zainteresowana tematem piractwa drogowego na motocyklach, i szerzej: tematem obecnosci na drogach ( ja akurat mieszkam w powiecie Oswiecimskim ) kierowcow tzw. "scigarzy" , crossow", ktorzy jezdza ( rowniez w terenie zabudowanym ) znacznie przekraczaj predkosc i powodujac nieopisany jazgot? Jest to juz dlugoletnia tradycja, a obecnie skala tego procederu spokojnie pozwala na nazwanie tego hobby, polegajacego na "objezdzaniu" okolic na pelnym gazie, z dowolna predkoscia, z nieopisanym jazgotem - terroryzowaniem mieszkancow. Mam nadzieje na kontakt z Panstwa strony. Pozdrawiam.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!9 Przejdź do rankingu

  • Ghuf jig pyta:
   Skarzona woda w Brzesku

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!2 Przejdź do rankingu

  • Czytelniczka pyta:
   Jak to możliwe, że tak pięknie wyremontowane schody przy Koronie na Kalwaryjskiej nie mają podjazdu dla wózków, rowerów????????Chcąc dostać się na basen z małym dzieckiem w wózku trzeba okrążyć budynek aby od tyłu wejść na pływalnię. XXI wiek....

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!7 Przejdź do rankingu

  • Piotr Machnik pyta:
   Proponuje zajęcie się tematem wnioski paszportowe w Krakowie w nowym starym biurze na Sebastiana. Dziesiątki rodzin z dziećmi koczujące stłoczone w małym biurze. Czy nie można otworzyć czasem tego biur do 20? Co roku są wakacje i co roku ludzi chcą jechać z dziećmi. Paszporty dzieci trzeba wznawiać co 5 lat do czego potrzebni są oboje rodzice (po co?). Są tu ludzie z całego województwa. O takich drobnych niedogodnościach jak brak parkingu to nie ma co wspominać. Po co to z powrotem przeniesiono z Przy Rondzie ? O to chodzi ze by bylibyśmy jak było?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!6 Przejdź do rankingu

  • Sara De Bro pyta:
   Afera Grouponu w Energylandii. Ludzie z wykupionymi grouponami nie mogą wejść dziś do Parku mimo zapewnienie telefonicznej obsługi parku w dniu 24.04.2017. Korzystać z toalety też się nie da choć ludzi proszą obsługi parku o możliwość. Grupa ludzi z całej Polski czeka przed Parkiem na wyjaśnienia....

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!5 Przejdź do rankingu

  • mieszkaniec pyta:
   Chcielibysmy zglosic, ze w nocy z piatku na sobote (17/18 styczen) przy ulicy Sienkiewicza 2a byla akcja strazy pozarnej, policji, karetki pogotowia. Z miejsca wypadku wywieziona zostala jedna osoba - bodajze spadla szybem z ostatniego pietra. Czy redakcja podejmie temat tego zdarzenia? Rano po wypadku nie bylo zadnego sladu, niemniej jednak na pewno sa swiadkowie zdarzenia, bo mialo ono miejsce w okolicach polnocy.

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!4 Przejdź do rankingu

  1 3 4 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej