Wisła Kraków rozbija Górnika Łęczna, czyli można to przeżyć jeszcze raz

Wojciech Matusik
W niedzielę Wisła Kraków po bardzo dobrym meczu ograła Górnika Łęczna 4:0. Jeśli ktoś tego nie oglądał na żywo, może zobaczyć skrót z tego spotkania, który „Biała Gwiazda” umieściła na swoim kanale YouTube.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Wszystko zaczął Roman Goku jeszcze w pierwszej połowie. Po przerwie dwa gole dorzucił Szymon Sobczak, a wszystko zwieńczył również swoim drugim trafieniem ten, który zaczął czyli Goku. Bramki, ale też inne sytuacje z niedzielnego meczu można oglądać w blisko dziewięciominutowym skrócie, przygotowanym przez Wisłę.