Wisła Kraków. Oceniamy „Białą Gwiazdę” za mecz w Gdyni

To nie był idealny mecz Wisły Kraków. On nawet dośc daleko od tego leżał. Z perspektywy „Białej Gwiazdy” liczy się jednak tylko wygrana 3:1 z Arką w Gdyni, bo te punkty mogą mieć ogromny ciężar gatunkowy w końcowym rozrachunku. Oceny piłkarzy za występ w Gdyni muszą być jednak mocno zróżnicowane, bo też różne fragmenty mieli krakowianie w tym spotkaniu.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

MIKOŁAJ BIEGAŃSKI    7Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Szczególnie w drugiej połowie miał dwie, trzy takie interwencje, że ręce same składały się do
MIKOŁAJ BIEGAŃSKI 7
Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Szczególnie w drugiej połowie miał dwie, trzy takie interwencje, że ręce same składały się do oklasków. I co ważne, odbierał w ten sposób minuta po minucie nadzieję gdynianom na to, że mogą jeszcze cokolwiek w tym spotkaniu ugrać.

wisla.krakow.pl
BARTOSZ JAROCH    5Zagrał przeciętnie. Nie powiemy, że słabo, ale jednak prawe skrzydło generalnie znów nie funkcjonowało tak, jak można by tego oczeki
BARTOSZ JAROCH 5
Zagrał przeciętnie. Nie powiemy, że słabo, ale jednak prawe skrzydło generalnie znów nie funkcjonowało tak, jak można by tego oczekiwać.

IGOR ŁASICKI    6Sporo udanych interwencji w obronie, do tego asysta przy pierwszym golu Moltenisa.
IGOR ŁASICKI 6
Sporo udanych interwencji w obronie, do tego asysta przy pierwszym golu Moltenisa. wisla.krakow.pl
BORIS MOLTENIS    8Piłkarz meczu. Dwa gole na koncie plus bardzo dobra gra w obronie, gdzie „czyścił” aż miło. Generalnie jego gra może się podobać w ostatnim
BORIS MOLTENIS 8
Piłkarz meczu. Dwa gole na koncie plus bardzo dobra gra w obronie, gdzie „czyścił” aż miło. Generalnie jego gra może się podobać w ostatnim czasie i trudno się dziwić, że ma miejsce w podstawowym składzie.

DAVID JUNCA    6Nie tak dynamiczny, nie tak dobry jak na inaugurację, ale wiele wyjaśniło się już po meczu. Zagrał z zaleczonym urazem, który zresztą odnowił
DAVID JUNCA 6
Nie tak dynamiczny, nie tak dobry jak na inaugurację, ale wiele wyjaśniło się już po meczu. Zagrał z zaleczonym urazem, który zresztą odnowił się w trakcie gry. Dlatego mimo wszystko plus za ten występ.

IGOR SAPAŁA    5Miał lepsze i gorsze momenty. Na usprawiedliwienie, ostatni raz od pierwszej minuty zagrał… we wrześniu. Ale to jest facet, który da jeszcze
IGOR SAPAŁA 5
Miał lepsze i gorsze momenty. Na usprawiedliwienie, ostatni raz od pierwszej minuty zagrał… we wrześniu. Ale to jest facet, który da jeszcze Wiśle dużo dobrego. No i wiele pewnie można mu zarzucić, ale nie to, żeby odstawiał nogę.

KACPER DUDA    5Tym razem nie tak dobrze jak kolejkę wcześniej. Może jakiś wpływ na jego grę miał fakt, że szybko dostał żółtą kartkę i musiał uważać.
KACPER DUDA 5
MIKI VILLAR    4Nie podobał nam się za bardzo w tym meczu. W ogóle prawa strona znów wyglądała gorzej od lewej.
MIKI VILLAR 4
Nie podobał nam się za bardzo w tym meczu. W ogóle prawa strona znów wyglądała gorzej od lewej. wisla.krakow.pl
LUIS FERNANDEZ    6Stać go oczywiście na więcej, ale znów gra musiała go bardzo boleć… Bo znów kopany był niemiłosiernie. Gdyby jednak wpatrzeć się w szczegóły
LUIS FERNANDEZ 6
Stać go oczywiście na więcej, ale znów gra musiała go bardzo boleć… Bo znów kopany był niemiłosiernie. Gdyby jednak wpatrzeć się w szczegóły to… No właśnie, kolejną liczbę przecież do dorobku dorzucił. Tym razem w postaci asysty. wisla.krakow.pl
MATEUSZ MŁYŃSKI    6Strzelił gola zespołowi, w którym stawiał pierwsze kroki w dorosłym futbolu i zrobił to bardzo przytomnie, ogrywając Bartosza Rymaniaka.
MATEUSZ MŁYŃSKI 6
Strzelił gola zespołowi, w którym stawiał pierwsze kroki w dorosłym futbolu i zrobił to bardzo przytomnie, ogrywając Bartosza Rymaniaka. Prócz tego zagrał przyzwoicie. wisla.krakow.pl
ANGEL RODADO    4Nie stanowił wielkiego zagrożenia dla bramki Arki. Trudno też było mówić, że wykonywał jakąś bardzo ciężką pracę w tym spotkaniu, bo akurat
ANGEL RODADO 4
Nie stanowił wielkiego zagrożenia dla bramki Arki. Trudno też było mówić, że wykonywał jakąś bardzo ciężką pracę w tym spotkaniu, bo akurat pressing Wiśle wychodził dość słabo. wisla.krakow.pl
TACHI    6Zaliczył asystę przy golu Młyńskiego, więc zasłużył na „oczko” w górę od wyjściowej piątki.
TACHI 6
Zaliczył asystę przy golu Młyńskiego, więc zasłużył na „oczko” w górę od wyjściowej piątki. wisla.krakow.pl
ALEX MULA    5Nic wielkiego nie pokazał po wejściu na boisko, nic też nie zepsuł. Prawda jednak jest taka, że na razie Młyński może raczej spać spokojn
ALEX MULA 5
Nic wielkiego nie pokazał po wejściu na boisko, nic też nie zepsuł. Prawda jednak jest taka, że na razie Młyński może raczej spać spokojnie. wisla.krakow.pl
SERGIO BENITO    6Podoba nam się to jak ten zawodnik pracuje na boisku, jak potrafi utrzymać się przy piłce. Chcielibyśmy w kolejnych meczach zobaczyć jeszcze
SERGIO BENITO 6
Podoba nam się to jak ten zawodnik pracuje na boisku, jak potrafi utrzymać się przy piłce. Chcielibyśmy w kolejnych meczach zobaczyć jeszcze trochę więcej konkretów pod bramką rywali. wisla.krakow.pl
DAWID SZOT    5Grał z poświęceniem, a po tym jak wpakował się w niego jeden z arkowców bolało nawet od samego patrzenia z trybun…