Iwanowice. 31-latek groził rodzicom. Potem znieważał...

  Iwanowice. 31-latek groził rodzicom. Potem znieważał policjantów, został aresztowany

  Zdjęcie autora materiału
  Barbara Ciryt

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©archiwum Polska Press

  Awantura domowa w gminie Iwanowice zakończyła się aresztem 31-letniego mężczyzny. O wszczęciu awantury zostali powiadomieni mundurowi z Komisariatu Policji w Skale. Agresor kierował groźby karalne wobec swoich rodziców, znieważał ich oraz funkcjonariuszy w czasie interwencji. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©archiwum Polska Press

  Mundurowi podczas interwencji stwierdzili, że 31- latek jest w stanie mocnego upojenia alkoholowego. Wywołał awanturę i groził zabiciem rodzicom, jednocześnie wymachiwał nożem kuchennym w ich kierunku. Przerażeni rodzice wezwali policję, stwierdzili, że syn jest na tyle niezrównoważony psychicznie, że mógłby ich zaatakować.

  Sprawca znieważył tez policjantów wulgarnymi wyzwiskami. Został zatrzymany pod zarzutem dopuszczenia się tych dwóch przestępstw i przewieziony do policyjnego aresztu.


  Następnego dnia agresora doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec swoich rodziców i znieważenia policjantów. Następnie sąd zastosował wobec 31-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu kara do lat 2 więzienia.

  ZOBACZ KONIECZNIE:


  WIDEO: Poszukiwani przez policję z Małopolski

  Źródło: Gazeta Krakowska

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo