Pilne
Zmiany w zarządzie Grupy Azoty. Tarnowianie zachowali...

Zmiany w zarządzie Grupy Azoty. Tarnowianie zachowali stanowiska

Paweł Chwał

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Mariusz Bober

Mariusz Bober ©Fot. Piotr Krzyżanowski

Mariusz Bober zastąpi odwołanego w piątek przez Radę Nadzorczą Pawła Jarczewskiego na stanowisku prezesa Grupy Azoty.
Mariusz Bober

Mariusz Bober ©Fot. Piotr Krzyżanowski

Mariusz Bober ma 51 lat i jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. W przeszłości pracował w dużych grupach kapitałowych takich jak: KGHM Polska Miedź, Zakłady Chemiczne Police oraz w małych i średnich firmach na stanowiskach prezesa, członka zarządu lub dyrektora finansowego. W latach 2006-2010 był prezesem KGHM Ecoren, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kruszywa wykorzystywanego do budowy dróg i autostrad.

Poza Jarczewskim obradująca w Warszawie Rada Nadzorcza Grupy Azoty odwołała z funkcji wiceprezesów: Krzysztofa Jałosińskiego, Mariana Rybaka i Marka Kapłuchę.

W zarządzie pozostali, związani z tarnowskimi Azotami: Andrzej Skolmowski, który odpowiada za finanse Grupy oraz dyrektor generalny tarnowskich zakładów Witold Szczypiński. Miejsce w zarządzie zachował również powołany przez pracowników Artur Kopeć. Pozostali członkowie zarządu zostaną najprawdopodobniej powołani na kolejnych posiedzeniach rady nadzorczej.

Komentarze (6)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Do olek

artur (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

ktoś tu chyba dziury w całym szuka. pgr-y po 89 w większości przeszły do likwidacji bądź zostały sprywatyzowane więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie. poza tym to że ma doświadczenie sięgające...rozwiń całość

ktoś tu chyba dziury w całym szuka. pgr-y po 89 w większości przeszły do likwidacji bądź zostały sprywatyzowane więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie. poza tym to że ma doświadczenie sięgające tylu lat, można powiedzieć że w pracy u podstaw to świadczy tylko na jego korzyść i nie ma co dyskutować. życzę ci żeby była potrzeba żeby twój życiorys trzeba było tak dokładnie prześlwietlać:)zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
nowy prezes

olek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

gdzieś czytałem, że nowy prezes był kierownikiem Państwowego Gospodarstwa Rolnego, to prawda? jak to gospodarstwo stało finansowo, funkcjonuje jeszcze?

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
zachowajmy spokój

ekonom (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

Spokojnie… Azoty to porządna firma, nie ma co się czepiać. Nowy prezes jeszcze ledwo posady nie przejął, a wy już go oczerniacie. Dajcie spokój, rozliczajmy zarządy z tego, co zrobiły czyli po...rozwiń całość

Spokojnie… Azoty to porządna firma, nie ma co się czepiać. Nowy prezes jeszcze ledwo posady nie przejął, a wy już go oczerniacie. Dajcie spokój, rozliczajmy zarządy z tego, co zrobiły czyli po czasie. Poprzedni zarząd dobrze kierował Azotami, nowemu pozostaje utrzymać działać dalej żeby rozwijać firmęzwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Tarnowskie głupki dla warszawki!!

edoo (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

Koryta dla warszawskich pisowskich sprzedawczyków!!! Miejscowych ludzi w zarządach- zero! No i macie stare dziady rządy pisu Sikory!?

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
oderwani i przyklejeni

marek popiela (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 8

Jedni oderwani od koryta, inni przyklejeni do stołka......co za różnica. Miernoty dla ktorych jedynym miernikiem wartosci jest tytuł ktory ktos im nadal.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Fachowcy

Gość (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 13 / 2

No i kto zastąpi takich fachowców????? Już zaczynam płakać!!! Ale proszę o rozliczenie i podanie do wiadomości wyników audytu!!!!!!!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Lekarz Małopolski 2016 [PLEBISCYT]

Lekarz Małopolski 2016 [PLEBISCYT]

Strefa Agro - rolnicze wiadomości z Małopolski

Strefa Agro - rolnicze wiadomości z Małopolski

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska w Małopolsce

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska w Małopolsce