Wręczyliśmy nagrody pierwszakom [WIDEO]

  Wręczyliśmy nagrody pierwszakom [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału
  Paulina Marcinek

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach zajęły w naszym plebiscycie pierwsze miejsce i pojadą do Energylandii
  1/10
  przejdź do galerii

  Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach zajęły w naszym plebiscycie pierwsze miejsce i pojadą do Energylandii ©Paulina Marcinek

  Nagrodziliśmy Najsympatyczniejsze Klasy Pierwsze w regionie. Dzieci otrzymały od nas dyplomy oraz bilety do Energylandii oraz do kina.
  Kiedy wchodziliśmy do pierwszaków ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach, którzy zostali Najsympatyczniejszą Klasą Pierwszą w regionie tarnowskim z dyplomem i voucherem do Energylandii , radości nie było końca. - Bardzo się cieszymy. Dzieciaki jeszcze nigdy nie były w takim parku rozrywki - mówi Joanna Roczniak, wychowawczyni pierwszaków ze stolicy Pogórza.

  W zdobyciu tytuły najsympatyczniejszej klasy pomogła im cała lokalna społeczność.

  - Głosowali, rodzice, znajomi. Wspierała także pani dyrektor, która bardzo mocno nam kibicowała - mówi Joanna Roczniak. Oprócz oddawania głosów, uczniowie także swoim zachowaniem pokazywali, że zasługują na miano najsympatyczniejszych maluchów.

  - Staraliśmy się być grzeczni zarówno w szkole jak i w domu - mówi dumny pierwszoklasista Mikołaj Rusin. Dzieciaki zaśpiewały dla nas piosenkę i przygotowały taniec z kolorowymi wstążkami.

  II miejsce w plebiscycie Gazety Krakowskiej na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie. Dzieci z kl. I a otrzymały dyplom orz wejściówki do kina na wybrany przez siebie film.

  - To ogromna zasługa rodziców oraz naszych przyjaciół. Ta nagroda daje nam wiele satysfakcji - mówi Anna Mirek, wychowawczyni I a z SP nr 5 w Tarnowie. Zadowoleni uczniowie pożegnali nas piosenką.

  Znalezienie się w gronie najsympatyczniejszych pierwszaków przysporzyło też wiele radości maluchom z klasy I a z Zespołu Niepublicznych Niepłatnych Szkół w Tarnowie.

  - Super, pójdziemy do kina - cieszyły się dzieci. Już nawet pojawiły się pierwsze propozycje. - Chcielibyśmy zobaczyć Łotr 1. Gwiezdne wojny - mówili uczniowie. Trzecie miejsce w plebiscycie to zasługa całej szkoły. - Zrobiliśmy plakaty, umieściliśmy informacje na naszej stronie i zachęcaliśmy do głosowania - mówi Edyta Golec, wychowawca I a z NNSP w Tarnowie. Maluchy po wręczeniu nagród także zaśpiewały dla nas piosenkę.

  W plebiscycie Gazety Krakowskiej uczestniczyło w sumie aż 68 klas z całego regionu. Zwycięzcom gratulujemy.


  Autorka: Paulina Marcinek

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 [KONIEC GŁOSOWANIA]

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 [KONIEC GŁOSOWANIA]

  Mistrzowie sportu Ziemi Nowosądeckiej

  Mistrzowie sportu Ziemi Nowosądeckiej

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Promocja walentynkowa: półroczna prenumerata tańsza o 50%!

  Promocja walentynkowa: półroczna prenumerata tańsza o 50%!