Gosławice. Wyszedł z pracy i zaginął

  Gosławice. Wyszedł z pracy i zaginął

  Zdjęcie autora materiału
  Robert Gąsiorek

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Policja i rodzina bez skutku poszukują 36-letniego Rafała Serwę z Gosławic. Mężczyzna pracował jako ochroniarz w Tarnowie. Do domu wracał rowerem
  Gosławice. Wyszedł z pracy i zaginął

  ©Archiwum

  Bliscy i znajomi Rafała Serwy nie kryją zaskoczenia zniknięciem mężczyzny. Pogodny i wesoły na co dzień 36-latek przepadł bez śladu. - Nic mi do głowy nie przychodzi, co się mogło z nim stać - kręci głową Jakub Skóra, brat zaginionego.

  15 stycznia o godz. 16.30 mieszkaniec Gosławic wsiadł na rower i pojechał do pracy na nocną zmianę. - Od dziesięciu lat pracował jako ochroniarz w składzie oponiarskim na ulicy Szklanej w Tarnowie. Przed wyjściem do pracy nic nie wskazywało na to, aby miał jakieś problemy. Zachowywał się normalnie - mówi pan Jakub.

  Nazajutrz mężczyzna do domu jednak nie wrócił, a próby skontaktowania się z nim nie powiodły się. - Było to bardzo dziwne. On nawet, jak miał się pół godziny spóźnić do domu to zawsze dzwonił i uprzedzał -podkreśla brat zaginionego

  Zaniepokojeni matka i brat zadzwonili do pracy 36-latka. Tam usłyszeli, że mężczyzna normalnie - o godz. 6 - skończył nocną zmianę, wsiadł na stary czerwony składak, którym dojeżdżał do pracy i udał się w stronę do domu. O godzinie 6.22 zarejestrowała go na drodze kamera zamontowana na stacji benzynowej w Kępie Bogumiłowickiej przed mostem na Dunajcu. Od domu dzieliło go z tego miejsca ok. dziesięć minut drogi.

  Rodzina Rafała Serwy zawiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny i jednocześnie na własną rękę zaczęła poszukiwania 36-latka. W Gosławicach mieszkańcy oraz członkowie miejscowej jednostki OSP przeszukali pobliski teren. - Przeczesaliśmy bardzo duży obszar, ale nie trafiliśmy na żaden ślad Rafała - opowiada Jakub Skóra.

  Nadzieja na odnalezienie miejsca pobytu zaginionego mężczyzny pojawiła się w miniony czwartek gdy policja w okolicy Gosławic znalazła rower, którym mógł poruszać się zaginiony. - Rodzina stanowczo zaprzeczyła jednak, że to rower Rafała Serwy - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy KMP Tarnów.

  Poszukiwany mężczyzna był ubrany był w typowy dla pracownika ochrony czarny ubiór . Miał spodnie typu „bojówki”, kurtkę, czapkę wełnianą oraz buty wysokie za kostkę. Wszelkie informacje na temat zaginionego można przekazać do dyżurnego KMP w Tarnowie tel. 14 628 12 22 i 997 lub do jego brata (tel. 536 845 044).

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)