LETNIA REDAKCJA "KRAKOWSKIEJ" | Zapraszamy na Gubałówkę!...

  LETNIA REDAKCJA "KRAKOWSKIEJ" | Zapraszamy na Gubałówkę! [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Izabela Krupa, Łukasz Bobek

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  LETNIA REDAKCJA "KRAKOWSKIEJ" | Zapraszamy na Gubałówkę! [ZDJĘCIA, WIDEO]
  1/17
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Bobek

  Letnia redakcja "Gazety Krakowskiej" wystartowała z nową energią. Tym razem nasza letnia akcja zagościła na szczycie Gubałówki. Przez całe wakacje będziecie mogli podziwiać z nami przepiękną panoramę Tatr, ale także świetnie się bawić. Tym razem zapewnimy dla was sporą dawkę znakomitego humoru.
  Letnią redakcję „Krakowskiej” można spotkać na tarasie widokowym na Gubałówce. Zobaczycie nas, gdy tylko wysiądziecie z kolejki szynowej, która dowiezie was na szczyt.

  - To świetna lokalizacja, która mam nadzieję, że podbije również serca naszych Czytelników - przekonany jest Dariusz Kołacz, wiceprezes Polska Press Oddziału w Krakowie. - Letnia redakcja to od 10 lat stały punkt na liście wakacyjnych atrakcji i w tym roku również nie mogło nas zabraknąć.

  W tym roku w letniej redakcji z pewnością będzie wesoło, a wszystko za sprawą podhalańskiej formacji kabaretowej „Śleboda”, która od miesięcy podbija serca internautów w całej Polsce „Kurierem Glycarowskim”.

  To oni będą bawić, ale i organizować atrakcje w naszej letniej redakcji.

  Zdjęcia z 10 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 11 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 12 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 13 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 14 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 15 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 16 lipca >>> KLIKNIJ


  Zdjęcia z 17 lipca >>> KLIKNIJ  - Co możemy obiecać? Że będzie na wesoło, nudy nie będzie na pewno! - zapewnia Sławek Szostak, jeden z członków kabaretu „Śleboda”. - Dołożymy wszelkich starań, by turyści przybywający na Gubałówkę i odwiedzający „Krakowską”, wspominali wizytę u nas z sentymentem, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy.

  Nie tylko panowie z „Kuriera Glycarowskiego” będą bawić naszych gości swoimi żartami. Jak co roku w czasie wakacji będziemy zapraszać do naszej letniej redakcji ludzi znanych i lubianych, nierzadko z pierwszych stron gazet. Będzie to więc niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się z ludźmi, których na co dzień możemy słuchać w radiu, albo oglądać w telewizji, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf.

  Jak co roku będziemy także dla goście odwiedzających Zakopanem miejscem, gdzie można uzyskać informacje o atrakcjach Zakopanego i Podhala, o czekających wydarzeniach w regionie. U nas zdobędziecie Państwo najświeższe wydanie gazety z informacjami z regionu, otrzymacie także mnóstwo gadżetów - darmowych mapek, broszur informacyjnych.

  - Zapraszamy do wspólnej zabawy. Bądźcie z nami - zachęca Dariusz Kołacz.

  Partnerem letniej redakcji są Termy Bukovina i Polskie Koleje Linowe.

  15 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Gazety Krakowskiej

  Aby zobaczyć panoramę użyj myszki. Obróć kursorem lub użyj strzałek klawiatury.

  Najpiękniejsze tatrzańskie panoramy

  Link do głównego zdjęcia

  ©Google MAPS  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo