Sylwester - fajerwerki i zabawa na koszt miast

  Sylwester - fajerwerki i zabawa na koszt miast

  Zdjęcie autora materiału
  Taida Jasek

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Sylwester - fajerwerki i zabawa na koszt miast
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Archiwum GK

  Nowy Rok to czas noworocznych postanowień i wyzwań, a przede wszystkim wspólnego świętowania. Dla tych, którzy jeszcze nie mają sylwestrowych planów, przygotowaliśmy zestawienie darmowych imprez w naszym regionie. Zobacz, gdzie warto się wybrać w sobotnią noc
  W Oświęcimiu wspólne świętowanie sylwestra odbędzie się na parkingu przed Oświęcimskim Centrum Kultury. Po noworocznych życzeniach o północy wystrzelą w niebo barwne ognie, przy których mieszkańcy powitają Nowy 2017 Rok.

  W Sylwestrową noc w Kętach przed Domem Kultury o godz. 24 zaprezentowane zostanie widowisko pirotechniczne.

  Z kolei w Parku Rodzinnym w Chełmku pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku przy muzyce rozpocznie się już o godz. 23 i potrwa do 1.

  W Kalwarii Zebrzydowskiej noworoczne spotkanie rozpocznie się nie o północy, a już o godz. 20. Wszystko po to, by najmłodsi mieszkańcy Kalwarii i okolic mogli obejrzeć pokaz sztucznych ogni. Ze względów bezpieczeństwa przed pokazem i w jego trakcie zamknięte dla ruchu samochodów będą odcinki ulic wokół Rynku, il. Mickiewicza, al. Jana Pawła II. Ograniczony będzie także ruch pieszych. Zamknięte zostaną również parkingi wzdłuż al. Jana Pawła II.

  Ci, którzy wolą spędzić Nowy Rok bawiąc się w większym gronie i przy muzyce będą mogli wybrać się do większych miast.
  W Katowicach impreza rozpocznie się o godz. 20 na Placu Honorowym przy Spodku. Wystąpią tam: Beata i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Bednarek, Enej, Piersi, Golec uOrkiestra, Zbigniew Wodecki, IRA, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Feel, Boys, Blue Cafe, Video oraz wokalista Modern Talking - Thomas Anders.

  Z kolei w Krakowie po raz pierwszy powstaną aż trzy sceny, które staną w trzech różnych dzielnicach. Główna będzie na Rynku, a impreza rozpocznie się tam o godz. 22.30. Wystąpi na niej zespół XXANAXX oraz Charlie. Oprócz tego sceny będą jeszcze na Rynku Podgórskim, gdzie koncert o godz. 22.30 da dj Vasil oraz przy Teatrze Ludowym w Nowej Hucie. Tam od godz. 21 imprezę rozkręci zespół Viniband.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 [KONIEC GŁOSOWANIA]

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 [KONIEC GŁOSOWANIA]

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)