Na zamku w Oświęcimiu prezydent nagrodził najlepszych...

  Na zamku w Oświęcimiu prezydent nagrodził najlepszych sportowców

  Zdjęcie autora materiału
  Bogusław Kwiecień

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Na zamku w Oświęcimiu prezydent nagrodził najlepszych sportowców
  1/3
  przejdź do galerii

  ©Urząd Miasta w Oświęcimiu

  Najlepsi sportowcy otrzymali nagrody finansowe oraz dyplomy gratulacyjne za wysokie osiągnięcia sportowe w 2016 roku
  W oświęcimskim Muzeum Zamek najlepsi sportowcy Oświęcimia spotkali się z prezydentem miasta Januszem Chwierutem, który wręczył im nagrody finansowe oraz dyplomy gratulacyjne za wysokie osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Otrzymali je pływacy z UKP Unia oraz zawodnicy formacji Flesz Szkoły Tańca Astra. Prezydent podziękował również trenerom za pracę i wręczył im dyplomy.

  Wśród wyróżnionych znaleźli się Wojciech Wojdak za uzyskanie kwalifikacji i udział w mistrzostwach Europy w Londynie oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Pływak osobiście nie odebrał nagrody, bowiem w tym czasie był na mistrzostwach świata w Kanadzie.

  Nagrodzeni zostali również Katarzyna Kołodziej (Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów: I miejsca na 100 m i II miejsca na 50 m stylem motylkowym; Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów: I miejsca na 100 m stylem motylkowym, II miejsc w sztafetach 4 x 200 m i 4 x 100 m stylem dowolnym, II miejsca w sztafecie 4 x 100 m stylem zmiennym, III miejsca na 50 m stylem motylkowym, III miejsc na 100 m i 200 m stylem zmiennym oraz powołanie do kadry narodowej juniorek), Mikołaj Kozieł (Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów: I miejsca na 200 m stylem motylkowym, II miejsc na 50 m stylem dowolnym i motylkowym, III miejsca na 200 m stylem dowolnym, I miejsca w sztafecie 4 x 100 m stylem zmiennym, III miejsc w sztafetach 4x100 m i 4 x 200 m stylem dowolnym; Zimowe Mistrzostwach Polski Juniorów: II miejsca na 200 m w stylach dowolnym i motylkowym, III miejsca na 50 m i 400 m stylem dowolnym, I miejsce w sztafecie 4 x 100m stylem zmiennym i III miejsce 4 x 100 m stylem dowolnym oraz powołanie do kadry narodowej juniorów), Wiktoria Musioł (Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów: I miejsce na 200 m stylem motylkowym, III miejsce na 200 m stylem motylkowym, III miejsce 4 x 100 m stylem zmiennym i III miejsce 4 x 200m stylem dowolnym oraz powołanie do kadry narodowej juniorek), Andrzej Michalczyk (Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów: I miejsce na 100 m stylem zmiennym, II miejsce na 50 m stylem klasycznym, III miejsce na 50 m stylem dowolnym i III miejsce w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym oraz powołanie do kadry narodowej juniorów).

  Wśród uhonorowanych przez prezydenta znaleźli się ponadto członkowie formacji Flesz: Sławomir Wojtach, Dagmara Kulesza, Natalia Durak, Dominik Gajek, Wiktoria Kowalczyk za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kat. Dorośli Formacje Latin.

  Prezydent wyróżnił również trenerów: Przemysława Ptaszyńskiego, Marka Dorywalskiego, Jadwigę Zieleńską-Starzec, Piotra Woźnickiego z UKP Unia oraz Wiolettę Kowalczyk ze Szkoły Tańca Astra.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)