Ważne
  Ewa Farna wystąpi na Dniach Oświęcimia

  Ewa Farna wystąpi na Dniach Oświęcimia

  Zdjęcie autora materiału
  Taida Jasek

  Gazeta Krakowska

  Zeszłoroczny koncert Ewy Farny w Energylandii w Zatorze przyciągnął tłumy fanów. Wokalistka wystąpi teraz w Oświęcimiu
  1/4
  przejdź do galerii

  Zeszłoroczny koncert Ewy Farny w Energylandii w Zatorze przyciągnął tłumy fanów. Wokalistka wystąpi teraz w Oświęcimiu ©Taida Jasek

  Zobaczcie jakie imprezy w regionie czekają nas w tym roku
  Choć 2017 rok dopiero ruszył, to jedno jest pewne - nie zabraknie w nim koncertów plenerowych, festiwali czy imprez sportowych. W szczególności ucieszyć mogą się fani muzycznych doznań. „Gazeta Krakowska“ postanowiła sprawdzić jakie ciekawe imprezy warto zanotować w swoich kalendarzach, by ich nie przegapić.

  Jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali będzie 8. edycja Life Festival Oświęcim, która rozpocznie się 22 i potrwa do 24 czerwca.
  Choć znamy dopiero jednego headlinera jakim jest zespół Scorpions, to na pewno możemy liczyć na dawkę dużych emocji. Przekonaliśmy się o tym w poprzednich latach, kiedy na scenie w Oświęcimiu wystąpiły takie gwiazdy jak: Soundgarden, Elton John, Sting oraz zespół Queen i Adam Lambert.

  Kolejną ważną imprezą dla oświęcimian będą Dni Miasta, które odbędą się 2 i 3 września. Póki co wiadomo, że gwiazdą drugiego dnia będzie Andrzej Piaseczny. Ma zaśpiewać też Ewa Farna, która na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że 2 września przyjeżdża do Oświęcimia. Wyprzedziła tym urzędników, którzy zwykle sobie zostawiają publikowanie takich wieści.
  Fanów ekstremalnych doznań ucieszy tegoroczna oferta Energylandii w Zatorze. Wielkie otwarcie w tegorocznym sezonie planowane jest na 17 kwietnia. Będzie przede wszystkim inauguracją nowych atrakcji.

  Niestety w tym roku nie będzie festiwali muzycznych. Jak tłumaczą przedstawiciele Energylandii, na strefą festiwalową rozbudowane mają być wodne atrakcje. Wiadomo za to, że po raz kolejny, 16 i 17 września, zorganizowany zostanie tu Oktoberfest.

  Równie ciekawe widowisko szykuje się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie. Tam 25 maja o godz. 18 na scenie zaśpiewa Zbigniew Wodecki. Podczas koncertu z okazji 40-lecia jego pracy artystycznej usłyszymy więc największe przeboje.
  Niedawno poznaliśmy też datę Juwenaliów oświęcimskich. Odbędą się 26 maja na Rynku Głównym. Na scenie wystąpi jeden z najlepszych raperów w kraju - VNM. Kto jeszcze? Okaże się niebawem, bo trwają rozmowy z artystami.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wybieramy małopolskich MISTRZÓW URODY [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

  Wybieramy małopolskich MISTRZÓW URODY [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

  35. Międzynarodowe Targi i Kongres Kosmetologiczny LNE w Krakowie

  35. Międzynarodowe Targi i Kongres Kosmetologiczny LNE w Krakowie

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  Artysta w kuchni: co przyrządziła Joanna Chacińska z zespołu Bisquit? Zobacz 2. odcinek!

  Artysta w kuchni: co przyrządziła Joanna Chacińska z zespołu Bisquit? Zobacz 2. odcinek!