Sting zagra w Krakowie. Koncert już w październiku [BILETY]

  Sting zagra w Krakowie. Koncert już w październiku [BILETY]

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  21-11-2012 lodz koncert w lodzkiej arenie stinga .. ..fot grzegorz ga£asiñski dziennik £ódzki *** local caption *** sting, koncert, rock, muzyka ,lodz,
  1/8
  przejdź do galerii

  21-11-2012 lodz koncert w lodzkiej arenie stinga .. ..fot grzegorz ga£asiñski dziennik £ódzki *** local caption *** sting, koncert, rock, muzyka ,lodz, arena, ©brak

  Sting zagra w Krakowie. 12 października w Tauron Arenie Kraków zagra Sting, który koncertuje w ramach trasy koncertowej 57th & 9th World Tour. Bilety są już w sprzedaży.
  Sting zagra w Krakowie. Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół
  Gitarowa trasa rockowa wystartowała w Ameryce Północnej, zawitała do Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, obecnie cieszy fanów w Azji, a następnie powróci do Europy.

  Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.


  Sting - Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny
  Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny - Sting urodził się w Newcastle (Anglia). Po przeprowadzce do Londynu Sting wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem w 1977 roku utworzyli The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit oraz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

  Jako jeden z najbardziej charakterystycznych solowych artystów na świecie Sting otrzymał 10 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, cztery nominacje do Oskara (ostatnio za „The Empty Chair” z JIM: The James Foley Story), nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. Jest także członkiem Songwriters Hall of Fame i został uhonorowany Kennedy Center Honors w grudniu 2014 a ostatnio otrzymał nagrodę The American Music Award of Merit. W trakcie swojej kariery (łącznie solowej oraz jako członek The Police) sprzedał blisko 100 milionów albumów.


  Źródło: News Channel "24"

  Wspieranie organizacji broniących praw człowieka takich jak the Rainforest Fund, Amnesty International i Live Aid odzwierciedla w swej uniwersalnej sztuce. Razem z żoną Trudie Styler założył w 1989 roku Rainforest Fund w celu ochrony zarówno lasów deszczowych na świecie, jak i ich rdzennych mieszkańców. Zorganizowali dotychczas 18 koncertów, aby zbierać fundusze i zwiększać świadomość o zagrożonych zasobach naszej planety, a kolejny koncert zaplanowany jest na 14 grudnia w Carnegie Hall. Od momentu powstania, The Rainforest Fund rozwinął się w sieć powiązanych ze sobą organizacji działających w ponad 20 krajach na trzech kontynentach.

  Sting zagra w Krakowie [CENY BILETÓW]


  Bilety w cenie od 229 zł do 399 zł można kupić na livenation.pl

  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Zostań KOBIECĄ TWARZĄ MAŁOPOLSKI!

  Zostań KOBIECĄ TWARZĄ MAŁOPOLSKI!

  STRAŻAK ROKU | Zgłoś kandydatów do prestiżowych nagród!

  STRAŻAK ROKU | Zgłoś kandydatów do prestiżowych nagród!

  Nie daj się okraść w sieci

  Nie daj się okraść w sieci

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.