Sklepy otwarte 1 maja, 2 maja i 3 maja sklepy (Biedronka,...

  Sklepy otwarte 1 maja, 2 maja i 3 maja sklepy (Biedronka, Żabka, McDonald's)

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Sklepy otwarte 1 maja
  1/5
  przejdź do galerii

  Sklepy otwarte 1 maja ©Krzysztof Klapa

  Sklepy otwarte 1 maja i 3 maja nie będą. Za to 2 maja sklepy będą otwarte. Co zatem jeśli nam pilnie czegoś zabraknie w lodówce? Albo będziemy mieli ochotę na Big Maca z McDonalds'a? Nie martwcie się! W dni wolne od pracy zawsze są jakieś sklepy otwarte 1 maja i 3 maja. Są to m.in. Żabka, Freshmarket, czy właśnie McDonald's. A w jakich godzinach będą czynne sklepy 2 maja? Sprawdźcie!

  Boże Ciało 2017. Czynne Sklepy w Boże Ciało. Które sklepy będą otwarte 15 czerwca?  Sklepy otwarte 1 maja, 2 maja i 3 maja sklepy (Biedronka, Żabka, McDonald's)


  Zgodnie z ustawą, zakupy w sklepach 1 maja i 3 maja możemy zrobić jedynie w sklepach prowadzonych przez ich właścicieli lub takich, gdzie pracownicy pracują na umowę-zlecenie, a nie na umowę o pracę. 1 i 3 maja w woj. małopolskim, w tym w Krakowie zakupów nie zrobimy m.in. w Biedronce, Lidlu, Tesco i wielkich centrach handlowych.

  Sklepy otwarte 1 maja: (Żabka, McDonald's, Freshmarket, Godziny Otwarcia Sklepów)


  Sklepy otwarte 1 maja i 3 maja to te, w których decyzję o sklepie otwartym 1 maja i 3 maja podejmą ajenci. Będzie to m.in. Żabka, która sklepy otwarte 1 maja, jak i 3 maja będzie miała (w zależności od decyzji ajenta) od godziny 9 do 19 lub od 11 do 21. W takich samych godzinach i na tych samych zasadach będzie sklepy otwarte 1 maja i 3 maja miał Freshmarket.

  - Informujemy, że w dni świąteczne, tj. 1 maja i 3 maja br. decyzję o otwarciu sklepów Żabka podejmują osoby prowadzące poszczególne placówki. Sklepy, które zostaną otwarte, będą czynne krócej niż zwykle - w zależności od decyzji franczyzobiorcy, w godzinach od 9 do 19 lub od 11 do 21 - poinformowało biuro prasowe

  Sklepy otwarte 1 maja, 3 maja i 2 maja. Gdzie zrobić zakupy? Sprawdź godziny otwarcia sklepów: Żabka, Freshmarket, Biedronka, Tesco i innych sklepów: sklepy otwarte 1 maja, 3 maja, sklepy otwarte 2 maja.

  Natomiast zamknięte 1 i 3 maja będą na pewno: Biedronka, Carrefour, Lidl, Tesco, Netto, Kaufland, czy Auchan.

  Sklepy 2 maja sklepy czynne: w tym dniu wszystkie sklepy są otwarte w normalnych godzinach


  2 maja sklepy będą otwarte. Będziemy wiec mogli zrobić zakupy zarówno w Biedronce, jak i Lidlu, Auchanie, Żabce, Freshmarkecie, Tesco, czy Kauflandzie. Sklepy te oraz wszystkie centra handlowe będą czynne w normalnych godzinach swojej pracy.

  Sklepy otwarte 3 maja: (Żabka, McDonald's, Freshmarket, Godziny Otwarcia Sklepów)


  Podobnie sklepy otwarte 1 maja wyglądać to będzie 3 maja sklepy również w większości będą zamknięte. Gdzie będziemy mogli zrobić zatem zakupy, jeśli pilnie nam czegoś zabraknie? W małych osiedlowych sklepikach, typu Żabka czy Freshmarket. Otwarte będą również 3 maja sklepy znajdujące się przy stacjach benzynowych.

  Sklepy

  Czy McDonald's jest otwarty 1 maja i 3 maja?


  Czy McDonald's jest otwarty 1 maja i 3 maja? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu z was. Dla tych, którzy nie mogą oprzeć się produktom z McDonalds'a mamy dobre informacje. McDonald's jest otwarty 1 maja i 3 maja!


  Źródło: Dzień Dobry TVN


  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   reall

   reall (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   to my mamy kase na Grecje ? o lol !

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wroc.

   Wroc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Artykuł pisany chyba po nieźle zakrapianej imprezie. Masło maślane + 1 maja i 3 maja. Innym słowem język polski poniżej poziomu morza.
   Częstotliwość słów otwarte i 1-3 maja powyżej normy ;)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Seo

   Lol (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Artykuł pisany podd pozycjonowanie. Krakow jak zwykle zalosny poziom...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   biedronki zamknięte

   kasik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Biedronka jest zamknięta 1 i 3 maja

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Komentarz

   N (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27

   Żenujący poziom języka. To już nie jest obraz upadku dziennikarstwa, a dramatyczna scena samobójczego skoku z wysokości. "Sklepy otwarte 1 maja i 3 maja nie będą. Za to 2 maja sklepy będą otwarte....rozwiń całość

   Żenujący poziom języka. To już nie jest obraz upadku dziennikarstwa, a dramatyczna scena samobójczego skoku z wysokości. "Sklepy otwarte 1 maja i 3 maja nie będą. Za to 2 maja sklepy będą otwarte. (...) W dni wolne od pracy zawsze są jakieś sklepy otwarte 1 maja i 3 maja. " ... Warto zatrudnić kogoś o przynajmniej średnim wykształceniu. Udanej majówki z ciepłym burgerem w ręce. W końcu "McDonald's jest otwarty 1 maja i 3 maja!"
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama