Ed Sheeran w Warszawie Bilety. 8 lipca rusza sprzedaż...

  Ed Sheeran w Warszawie Bilety. 8 lipca rusza sprzedaż biletów na Eda Sheerana

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Ed Sheeran w Warszawie Bilety. 8 lipca rusza sprzedaż biletów na Eda Sheerana
  1/5
  przejdź do galerii

  Ed Sheeran w Warszawie Bilety. 8 lipca rusza sprzedaż biletów na Eda Sheerana ©Ed Sheeran w Warszawie Bilety (fot. Szymon Starnawski)

  Ed Sheeran w Warszawie! 8 lipca rusza sprzedaż biletów na Eda Sheerana. W jakiej cenie są bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie! Poniżej znajdziecie wszystkie informacje.

  Ed Sheeran w Warszawie! (ceny biletów, data koncertu). Kiedy koncert Eda Sheerana?  Ed Sheeran wystąpi na jedynym koncercie w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie


  11 sierpnia 2018 roku Ed Sheeran wystąpi na jedynym koncercie w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy promującej najnowszy album „÷”. 8 lipca o godzinie 11 za pośrednictwem eventim.pl ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

  Sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana rozpocznie się 8 lipca o godzinie 11 na http://www.eventim.pl, aplikacji mobilnej Eventim PL oraz punktu Eventim ZASP (Al. Jerozolimskie, Warszawa, w godzinach 11:00 –15:00) . Od 11 lipca wejściówki będą dostępne również stacjonarnie, m.in. w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

  Dokładna lista znajduje się pod tym linkiem: www.eventim.pl

  Ed Sheeran w Warszawie. Bilety będą imienne


  Bilety na koncert Eda Sheerana są imienne. Nie trzeba jednak podawać danych każdego uczestnika koncertu, wystarczy że na bilecie znajdzie się imię i nazwisko kupującego. W takim wypadku kupujący musi jednak wziąć udział w wydarzeniu, a pozostali uczestnicy, którzy posiadają bilety z jego danymi muszą przejść proces sprawdzania biletów razem z nim. Dane należy podać podczas zakupu biletów. Dane te zostaną wydrukowane na bilecie i będą weryfikowane z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna) przy wejściu na koncert. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w koncercie posiadaczowi biletu z danymi innej osoby.

  Obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 4 bilety (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

  Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

  Ed Sheeran w Warszawie. Wejście na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 sierpnia


  Wejście na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 sierpnia 2018 roku będzie możliwe od godziny 16. Koncert Eda Sheerana rozpocznie się o godzinie 21.

  Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

  Ed Sheeran w Warszawie! Ceny biletów:

  • Płyta: 269 PLN
  • Trybuna Dolna: 379 PLN
  • Trybuna Dolna: 269 PLN
  • Trybuna Górna: 229 PLN
  • Trybuna Górna: 209 PLN
  • Sektor K: 400 PLN (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)


  Zobacz też: Ed Sheeran otwarcie sklepu w Warszawie

  Źródło: MMOnline

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama