Tarnowscy kartingowcy udanie kończą sezon w serii Rok Cup Poland

Kilka czołowych lokat w XIII i XIV rundzie serii Rok Cup Poland w Zielonej Górze zajęli zawodnicy TTSK K-TEAM Tarnów, klubu działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów.

W kategorii Mini Rok Marcel Kuc zajął pierwsze i drugie miejsce, Krzysztof Gardziel – 27. i 9., Gabriel Łukasiewicz – 10. i 7. W klasyfikacji drużynowej uplasowali się na pierwszej i drugiej pozycji.

W kategorii Baby Rok Kajetan Gawron był 9. i 10., Franciszek Liszka – 14. i 11. W klasyfikacji drużynowej dwukrotnie zajęli trzecią lokatę. Z kolei w kategorii Rok GP 15 Piotr Dembiński był 4. i 5., a w kategorii Junior Rok Adam Micał – 12. i 11.

W klasyfikacji generalnej po czternastu rundach kategorii Mini Rok (39 zawodników) Kuc jest liderem, Łukasiewicz zajmuje 9. miejsce, a Gardziel - 14 pozycję. W klasyfikacji drużynowej są wiceliderami.

Natomiast w klasyfikacji generalnej kategorii Baby Rok (27 zawodników) Gawron jest 5., Szymon Marut – 11., a debiutant Franciszek Liszka - 25. W klasyfikacji drużynowej są na trzeciej pozycji. W „generalce” kategorii Rok GP 15 Dembiński zajmuje 4. miejsce, a w kategorii Junior Rok debiutant Micał - 19.

Materiał oryginalny: Tarnowscy kartingowcy udanie kończą sezon w serii Rok Cup Poland - Dziennik Polski