Przedstawiamy galerię całkiem świeżych par, albo takich, które nie afiszują się z byciem razem. Te drugie czasami wiele lat są w związku, ale pojawiają się na czerwonym dywanie tak rzadko, że nie są kojarzone jako para. Sprawdź, czy wiedziałeś, że ci ludzie są w związku.

Przed walentynkami 2018 przedstawiamy galerię całkiem świeżych par, albo takich, które nie afiszują się z byciem razem. Te drugie czasami wiele lat są w związku, ale pojawiają się na czerwonym dywanie tak rzadko, że nie są kojarzone jako para. Sprawdź, czy wiedziałeś, że ci ludzie są w związku.
Zobacz galerię

W świecie celebrytów można znaleźć i takie gwiazdy, które nawet o bardzo świeżym związku lubią opowiadać mediom, nie kryjąc informacji o obiekcie swoich uczuć ani jego/jej wizerunku, i takie, które skrupulatnie chronią swoją prywatność, nie pokazując się razem albo robiąc to bardzo rzadko.

Znaleźliśmy jednak pary, o których zaczyna być głośno, ale i takie, które są razem od lat. To ludzie zarówno z Polski, jak i zagraniczni celebryci.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ