Znana restauratorka wróciła do Torunia , by sprawdzić efekt swojej "Kuchennej rewolucji". Gessler zajęła się restauracją Italian House przy Łaziennej.

To, czy Magdzie Gessler udała się rewolucja, jaką przeprowadziła w toruńskim Italian House przekonamy się w najnowszym sezonie bijących rekordy oglądalności "Kuchennych rewolucji" w TVN.

Restauratorka pierwszy raz Italian House odwiedziła w grudniu minionego roku. Zmieniła kartę, wystrój i - jak można przeczytać wśród opinii na Facebooku - również ceny. Lokal zyskał też nową nazwę - teraz to La Nonna Siciliana" i serwuje specjały sycylijskiej kuchni.

Tego miejsca nie wolno nie odwiedzic... La CucinaDeNonna Torun‼‼‼‼

Opublikowany przez Magda Gessler na 11 lutego 2017

Czytaj także
Magda Gessler w Toruniu. Zrobiła "Kuchenne rewolucje" w restauracji na Starówce

Magda Gessler niedawno odwiedziła toruńską restaurację, by sprawdzić efekt zmian, jakie tam zarządziła. Jak wrażenia? Na swoim profilu facebookowym napisała "Tego miejsca nie wolno nie odwiedzić". Wygląda więc na to, że chyba jest nieźle.

Przypomnijmy, że to nie była pierwsza wizyta Magdy Gessler w Toruniu, jeśli chodzi o "Kuchenne rewolucje". Kilka lat temu próbowała już zmienić oblicze dwóch restauracji - "Pod Arsenałem" i "Zamkowej". Ta druga została zamknięta w 2010 roku, a przeprowadzonej tam rewolucji towarzyszyło sporo kontrowersji.

"La Nonna Siciliana" nie będzie jedyną restauracją z regionu, jaką zobaczymy w najnowszym sezonie "Kuchennych Rewolucji", które na antenę TVN wejdą już w nadchodzącym tygodniu, a dokładnie 16 lutego. Magda Gessler stawiała też na nogi lokal "Na Skarpie" w Radziejowie. Jak wyszło? Przekonamy się niedługo.

Zobacz galerię


Wideo: WIDEOSTORY - Magda Gessler