Marka Activia, zaprosiła Olgę Kozierowską z Sukcesu Pisanego Szminką, by opowiedziała kobietom w jaki sposób przeżyć wakacje, nie zwariować i wrócić w pełni sił do swoich obowiązków w nowym roku szkolnym.

Znana dziennikarka proponowała, by nie starać się być za wszelką cenę idealną w każdym aspekcie a pozwolić sobie na "odpuszczenie sobie"."Wystarczy idealnie zrealizować jedno zadanie, a resztę dostatecznie dobrze - radzi Olga Kozierowska. Ja każdego wieczora strugam dla siebie wirtualny medal za to jedno, najlepiej wykonanie zadanie w całym dniu. I nieważne czy jest to bycie świetnym pracownikiem, wspierającą żoną czy cierpliwą mamą - najważniejsze, żebyśmy czuły autentyczną satysfakcję z tego, że robiłyśmy to całą sobą, były z siebie dumne i nagrodziły się za to." W trakcie spotkania Olga Kozirowska podpisywała swoją nową książkę - "Mój przyjaciel kryzys".

Spotkanie odbyło się w związku z premierą nowej letniej kolekcji jogurtów Activia i wprowadzeniu limitowanej edycji smaków Activia do picia: granat-cytryna i marakuja-acai.