Linie lotnicze Ryanair uruchamiają nowe połączenie z lotniska Kraków Airport. Od 30 marca 2017 r. polecimy z Krakowa do Lamezii Terme. To jedna z najbardziej znanych miejscowości regionu Kalabria.

Połączenie Kraków Airport – Lamezia Terme realizowane będzie dwa razy w tygodniu – w czwartki i w niedziele.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia bilety na przelot z Krakowa do Lamezii Terme będzie można kupić już od 89 zł na podróż do 31 maja 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 10 stycznia do północy – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

Zobacz również:
Fantastyczny wynik Kraków Airport. Pomogły ŚDM

– „Koniec roku 2016 i początek 2017 to czas dobrych wiadomości dla pasażerów krakowskiego lotniska. W grudniu zakończyliśmy modernizację i rozbudowę terminala, który teraz może rocznie obsłużyć 8 mln osób. Na podróżnych czeka m.in. nowoczesna infrastruktura, przestronne, komfortowe poczekalnie i jeszcze szersza oferta gastronomiczno-usługowa – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

– Cieszę się, że nowe możliwości największej inwestycji ostatnich lat w krakowskim porcie lotniczym dostrzegają również przewoźnicy. To już siódme nowe połączenie z Kraków Airport, jakie w sezonie letnim uruchomi linia lotnicza Ryanair – dodał Radosław Włoszek.