Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Mają po 18-25 lat i są zadłużeni po uszy. Ale byli na drogich wakacjach i chodzą w markowych ciuchach
  Pieniądze

  Mają 18-25 lat i po 3,5 tys. zł długu. Ale byli na drogich wakacjach!

  Młodzi Polacy mają 535 mln złotych długu – wynika z danych Krajowego Rejestru Długów. W ciągu ostatniego roku ich zadłużenie wzrosło o 62 proc. Na liście dłużników jest 152 tys. osób w wieku 18-25 lat. Znaleźli się na niej za niespłacone pożyczki, nieuregulowane rachunki za telefon i niezapłacone mandaty za jazdę na gapę. Średnia zaległość młodej osoby przekracza 3,5 tys. złotych.

 2. Chrzanów. Wkrótce ruszy budowa Kasztelanii. Jakie znajdą się tam sklepy?
  Z regionu

  Wkrótce ruszy budowa Kasztelanii. Jakie znajdą się tam sklepy?

  Centrum Max to obecnie jedyny duży obiekt handlowy z prawdziwego zdarzenia w powiecie chrzanowskim. Wkrótce ma to się zmienić, mają powstać kolejne galerie i pasaże handlowe.

 3. Czytelnicy mówią, że opłaty za zerwanie umów nadal są naliczane
  Z regionu

  Kraków. Firma Orange ukarana za naciąganie klientów

  Operator sieci telefonicznej Orange wprowadza w błąd klientów. Ci nie wiedzą, że firma przedłuża zawarte z nią umowy. A za ich zerwanie grożą wysokie kary

 4. Czas przestawia zegarmistrz Bogdan Szczepaniak z Torunia
  Z kraju i ze świata

  Znów zmiana czasu. Kiedy musimy poprzestawiać zegarki?

  Powoli, nieśmiało, ale jednak nadchodzi wiosna! Przynajmniej ta kalendarzowa. Wraz z nią będziemy przestawiać zegary na czas letni. Sprawdzamy, kiedy w 2018 nastąpi ta zmiana czasu.

 5. Koniec z urlopem na żądanie. Każdą zarobioną złotówką będziesz musiał podzielić się z ZUS. Rząd PiS planuje rewolucję w kodeksie pracy
  Z kraju i ze świata

  Rewolucja w prawie pracy. Urlopy i "śmieciówki" do zmiany

  Rewolucyjne zmiany w prawie pracy, nad którymi - po otrzymaniu projektów od Komisji Kodyfikacyjnej - teraz pracował będzie rząd, dotkną każdego zarabiającego Polaka. Niezależnie od tego, czy pracuje na etacie, umowie cywilnej czy wykonuje działalność gospodarczą.