Niewiele czasu dzieli nas od Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW 2017 w Bednarach. Jej organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wybierzesz się w okolice Poznania?

XIX edycja tej największej w Polsce imprezy w branży agro odbędzie się 22-25 września. "AGRO SHOW jest doskonałym miejscem by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla rolnictwa. Ponad 700 wystawców zaprezentuje swoje oferty. Wystawa to nie tylko maszyny i urządzenia. AGRO SHOW to kompleksowa impreza, gdzie rolnicy mogą zapoznać się także z najnowszą propozycją środków ochrony roślin, nawozów, nasion, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, czy wreszcie całą gamą usług dla rolnictwa", zapowiadają organizatorzy.

 

Nieodłączną częścią wystawy jest pokaz pracy maszyn, który według szacunków Izby przyciągnął w 2016 roku ok. 12 tys. osób. Zobaczymy opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe oraz uprawę uproszczoną. PIGMiUR przewiduje na miejscu AGRO SHOW 2017 seminaria i stoisko informacyjne ministerstwa i podległych mu instytucji. 

"Podczas XIX AGRO SHOW rozstrzygnięte zostaną konkursy organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Serwis na Medal, Mechanik na Medal i Młody Mechanikna Medal – konkurs kierowany do uczniów szkół rolniczych. Dodatkowo wszyscy którzy odwiedzą wystawę będą mogli wziąć udział w interaktywnej „Ścieżce edukacyjnej”".

 

Wstęp na teren AGRO SHOW, jak i korzystanie z parkingów jest bezpłatne. Każd może liczyć na darmowy katalog wystawy przy wejściu z listą wystawców i najpotrzebniejszymi informacjami. Od piątku do niedzieli wystawa będzie otwarta w godz. 9-17:00, w poniedizałek 9-13:00.


Zobacz plan wystawy w Bednarach pod Poznaniem (stoiska, drogi, parkingi)

fot. materiały prasowe PIGMiUR

Podczas ubiegłorocznego AGRO SHOW wystawiło się prawie 830 firm.