Wasilewski nie pomógł Leicester

PI
Tak ze zdobytej bramki cieszył się Kevin Mirallas.
Tak ze zdobytej bramki cieszył się Kevin Mirallas. Everton
Leicester przegrało na własnym stadionie z Evertonem 0:2. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej za strzelanie zabrali się goście. W 51 minucie Kevin Mirallas wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a w doliczonym czasie gry Romelu Lukaku ustalił wynik spotkania. Drużyna Claudio Ranieriego nie wygrała trzeciego meczu z rzędu i znajduje się na słabiutkiej szesnastej pozycji. Po derbowej porażce z Liverpoolem Evertonowi udało się wygrać i znaleźć się na siódmym miejscu w tabeli. Po raz pierwszy w tym sezonie w Premier League zagrał Marcin Wasilewski, który nie pomógł swojej drużynie. Polak rozegrał 90 minut, ale na pewno nie zaliczy tego meczu do udanych.

Leicester - Everton 0:2

0:1 Mirallas (52)
0:2 Lukaku (90+1)

Leicester:Schmeichel - Simpson, Wasilewski, Morgan, Chilwell - Gray (65. Ulloa), King (64. Mahrez), Amartey, Albrighton - Okazaki (46. Drinkwater), Slimani

Everton:Robles - Holgate, Williams, Mori - Coleman, Gueye, Barry (68. Davies), Baines - Lennon (88. Cleverley), Mirallas (76. Barkley) - Lukaku

Żółte kartki:Simpson, Drinkwater, Morgan