Sport

  Turniej 4 Skoczni - konkurs w Bischofshofen [WYNIKI,...

  Turniej 4 Skoczni - konkurs w Bischofshofen [WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA]

  Zdjęcie autora materiału

  Jakub Stykowski

  Aktualizacja:

  Zakończył się konkurs w Bischofshofen, który rozgrywany ramach Turnieju Czterech Skoczni 2016/2017. Wygrał Kamil Stoch. Polak zwyciężył także w całym
  1/7
  przejdź do galerii

  Zakończył się konkurs w Bischofshofen, który rozgrywany ramach Turnieju Czterech Skoczni 2016/2017. Wygrał Kamil Stoch. Polak zwyciężył także w całym turnieju. Drugi był Piotr Żyła. ©East News

  Zakończył się konkurs w Bischofshofen, który rozgrywany ramach Turnieju Czterech Skoczni 2016/2017. Wygrał Kamil Stoch. Polak zwyciężył także w całym turnieju.
  WYNIKI ONLINE >> PONIŻEJ <<


  Konkurs w Bischofshofen - 2. seria
  W drugiej serii zobaczyliśmy aż 6 Polaków, ale z niecierpliwością czekaliśmy na skoki zwłaszcza Stocha i Żyły. Wcześniej swój swój skok zepsuł Kraft, co oznaczało, ze Żyła praktycznie mógł cieszyć się z trzeciego miejsca w TCS.

  Żyła musiał jednak skoczyć na swoim poziomie. Nie zawiódł. 137 metrów w zupełności wystarczyło, by Piotr mógł cieszyć się z podium TCS.

  Po jego próbie rozpoczął się pojedynek Tande - Stoch. Norweg nie wytrzymał presji. Kompletnie zepsuł swój skok i w klasyfikacji TCS przegrał też z Żyłą. Stoch postawił "kropkę nad i", tym samym zwyciężają w całym turnieju. Po nim skoczył jeszcze Jurij Tepes, ale ten spadł na dalsze miejsce.

  W drugiej serii świetnie skoczył też Kot - 135 metrów.

  Klasyfikacja generalna TCS: 1. Stoch, 2. Żyła, 3. Tande, 4. Kot.

  1 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sportowy24 na Facebooku

  Galerie

  GOL24 na Facebooku