Smutne święta Łukasza Fabiańskiego

PI
Łukasz Fabiański wpuścił aż cztery bramki.
Łukasz Fabiański wpuścił aż cztery bramki. Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany
Swansea przegrała z West Hamem United aż 1:4. Wynik meczu w 13 minucie otworzył Andre Ayew. Pięć minut po przerwie prowadzenie gości podwyższył Winston Reid. W 78 minucie Michail Antonio zniszczył marzenia kibiców gospodarzy o chociażby remisie. Honorową bramkę dla Swansea zdobył rezerwowy Fernando Llorente, a minutę później strzelanie w meczu zakończył Andy Carroll. Swansea poniosła trzecią porażkę z rzędu i dwunastą(!) w całym sezonie. Z dorobkiem dwunastu punktów zamyka tabelę Premier League.

Swansea - West Ham United 1:4