Zwycięski sparing hokeistów Comarch Cracovii

Andrzej Stanowski
Andrzej Banaś
Mistrz Polski Comarch Cracovia wygrał hokejowy sparing w Czechach z HC Frydek Mistek 4:2 (0:0, 1:0, 3:2), bramki dla „Pasów zdobyli Damian Kapica, Kasper Bryniczka, Filip Drzewiecki i Petr Sinagl.

Krakowianie rozegrali dobrą partię, nie zrazili się tym, że w 46 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Potem w odstępie trzech minut „Pasy” zdobyły trzy gole. - To było z naszej strony bardzo dobre spotkanie, zagraliśmy, agresywnie, twardo. Cieszę się, że rośnie firma przed meczami w Lidze Mistrzów, pierwszy mecz zagramy 25 sierpnia w Monachium z Red Bull – powiedział nam trener Cracovii Rudolf Rohaczek.

W zespole Frydek Mistek grał były gracz Cracovii Aron Chmielewski.

Cracovia: Radziszewski - Szurowski, Dąbkowski, Sykora, Da Costa, Kalus - Novajovsky, Kruczek, Urbanowicz, Bryniczka, Kapica - Rompkowski, Wajda, Sinagl, Dziubiński, Domogała - Noworyta, Dutka, Paczkowski, Słaboń, Drzewiecki.