Sport

    Stefan Horngacher podał skład na konkursy Pucharu Świata w...

    Stefan Horngacher podał skład na konkursy Pucharu Świata w Oberstdorfie [HARMONOGRAM]

    ŁŻ

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    Stefan Horngacher podał skład na konkursy Pucharu Świata w Oberstdorfie [HARMONOGRAM]
    1/11
    przejdź do galerii

    ©Wojciech Matusik

    Wiadomo już, którzy zawodnicy wystartują w najbliższy weekend w konkursach Pucharu Świata w Oberstdorfie. Trener Stefan Horngacher po raz kolejny potwierdził, że nie lubi mieszać w składzie.
    W niemieckim Oberstdorfie zobaczymy sześciu naszych reprezentantów. O powiększenie swojego dorobku punktowego powalczą Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Jan Ziobro.

    Ze skocznią w Oberstdorfie zawodnicy po raz pierwszy zapoznają się w piątek o godz. 16. Wtedy to odbędzie się trening na obiekcie HS 213. Kwalifikacje do sobotniego konkursu rozpoczną się natomiast dwie godziny później. Pierwszy konkurs indywidualny zaplanowano z kolei na sobotę na godz. 16.

    W niedzielę natomiast zawodnicy ponownie przystąpią do rywalizacji w lotach narciarskich (szczegółowa rozpiska znajduje się poniżej).

    Przypomnijmy, że liderem klasyfikacji Pucharu Świata w skokach narciarskich jest Kamil Stoch. W pierwszej dziesiątce plasują się jeszcze Maciej Kot i Piotr Żyła.

    A skoro jesteśmy już przy skokach narciarskich, dodajmy też, że decyzją Prezydium Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, ze względu na bezpieczeństwo, polscy skoczkowie nie wystartują w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Turcji w najbliższy weekend (4-5 lutego). W tym czasie podopieczni Roberta Matei odbędą kilkudniową konsultację treningową w Szczyrku.

    Harmonogram Pucharu Świata w Oberstdorfie:

    Piątek:
    godz. 16 - trening
    godz. 18 - kwalifikacje do sobotniego konkursu

    Sobota:
    godz. 14.45 - trening
    godz. 16 - konkurs indywidualny

    Niedziela:
    godz. 13.30 - kwalifikacje do niedzielnego konkursu
    godz. 15 - konkurs indywidualny

    Po 681 dniach Janne Ahonen znów zapunktował w PŚ i rozbudził nadzieje fińskich kibiców przed MŚ w Lahti

    Press Focus / x-news




    Opracował: ŁŻ

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Transmisja Skoków na żywo tu: streamsportowy.pl/629d640b dobra jakosc obrazu i dzwieku

    wwfw (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    ewfwefw

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Lechia Gdańsk Live 23 46 14 4 5 39-27
    2 Jagiellonia Białystok Live 23 42 13 3 7 42-26
    3 Lech Poznań Live 23 41 12 5 6 38-19
    4 Legia Warszawa Live 22 38 11 5 6 45-25
    5 Zagłębie Lubin Live 22 34 9 7 6 30-24
    6 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 22 34 10 4 8 25-30
    7 Wisła Kraków Live 23 31 9 4 10 35-37
    8 Pogoń Szczecin Live 23 30 7 9 7 34-32
    9 Arka Gdynia Live 23 29 8 5 10 28-30
    10 Korona Kielce Live 23 29 9 2 12 32-46
    11 Wisła Płock Live 23 28 7 7 9 30-33
    12 Śląsk Wrocław Live 22 26 6 8 8 22-30
    13 Cracovia Live 23 25 5 10 8 33-32
    14 Piast Gliwice Live 22 22 5 7 10 22-38
    15 Ruch Chorzów Live 22 19 7 2 13 31-39
    16 Górnik Łęczna Live 21 18 4 6 11 21-39

    Tabela Orlen Ligi siatkarek

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1 Chemik Police 20 57 60:13 1751:1389
    2 Impel Wrocław 21 53 57:21 1835:1540
    3 Grot Budowlani Łódź 20 46 52:21 1678:1452
    4 Developres SkyRes Rzeszów 21 42 48:28 1759:1501
    5 MKS Dąbrowa Górnicza 21 37 46:35 1716:1679
    6 ŁKS Commercecon Łódź 20 28 36:43 1696:1771
    7 Muszynianka Muszyna 21 25 35:48 1705:1838
    8 Pałac Bydgoszcz 20 25 35:43 1645:1708
    9 Enea PTPS Piła 19 23 29:41 1455:1544
    10 KSZO Ostrowiec SA 21 20 33:52 1714:1860
    11 Atom Trefl Sopot 19 18 27:44 1478:1599
    12 Giacomini Budowlani Toruń 21 18 26:49 1529:1732
    13 Legionovia Legionowo 19 18 26:48 1497:1662
    14 BKS Bielsko-Biała 19 13 26:50 1540:1723

    Wideo