Piłkarz Sandecji testowany przez Garbarnię

Trener Garbarni Mirosław Hajdo dał szansę gry aż 21 zawodnikom
Trener Garbarni Mirosław Hajdo dał szansę gry aż 21 zawodnikom Andrzej Banaś
W sparingowym meczu piłkarskim III-ligowa Garbarnia Kraków wygrała na własnym, sztucznym boisku z IV-ligowym LKS Czaniec 2:0.

Goście zwłaszcza w pierwszej połowie meczu kilka razy zagrozili bramce rywali, ale zabrakło im precyzji w wykończeniu akcji.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Damian Nieśmiałowski, który po podaniu Marka Masiudy ograł jednego z obrońców i celnie strzelił tuż zza pola karnego. Wynik spotkania podwyższył w jego drugiej połowie Michał Kitliński, który po otrzymaniu piłki z głębi pola od Karola Kostrubały wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

W Garbarni testowany był 19-letni pomocnik szerokiej kadry Sandecji Nowy Sącz, wcześniej gracz juniorów i rezerw Cracovii oraz Limanovii, Jakub Więcławek.

Garbarnia Kraków – LKS Czaniec 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Nieśmiałowski 14, 2:0 Kitliński 75.

Garbarnia: I połowa:
Cabaj – Ryś, Moskal, Kalemba, Pawłowicz – Nieśmiałowski, Masiuda, Pietras, Liput – Kiebzak, Górecki; II połowa: Kozioł – Piszczek, Łukasik, Moskal, Tracz – Stokłosa, Więcławek, Kostrubała, Gaudyn (75 Kiebzak) – Kitliński, Siedlarz.

Sędziował: Artur Kijak (Kraków). Widzów: 50.

Materiał oryginalny: Piłkarz Sandecji testowany przez Garbarnię - Dziennik Polski