Sport

    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów...

    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

    ©fot. Andrzej Banaś

    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]. W niedzielę finał pchnięcia kulą z Konradem Bukowieckim i Michałem Haratykiem, a zatem znów szansa na medal dla Polski. W eliminacjach skoku o tyczce wystartują Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski.
    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

    ©fot. Andrzej Banaś

    Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]



    Sesja popołudniowa
    11 - siedmiobój kobiet: skok w dal
    11:05 - 1. runda 3000 m z przeszkodami meżczyzn (Krystian Zalewski)
    11:40 - eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski)
    11:55 - FINAŁ maratonu mężczyzn
    12:05 - 1. runda 400 m przez płotki mężczyzn (Patryk Dobek)
    12:45 - siedmiobój kobiet: rzut oszczepem
    12:55 - 1. runda 400 m kobiet (Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty)
    14 - siedmiobój kobiet: rzut oszczepem
    14.15 - 110 m przez płotki mężczyzn, eliminacje (Damian Czykier)
    15 - FINAŁ maratonu kobiet (Katarzyna Kowalska, Izabela Trzaskalska)

    Sesja wieczorna
    19.45 - dekoracja 10 000 m kobiet
    19.50 - dekoracja w skoku w dal mężczyzn
    20 - FINAŁ skoku o tyczce kobiet
    20.05 - eliminacje rzutu oszczepem kobiet (Marcelina Witek)
    20.10 - półfinały 100 m kobiet (Ewa Swoboda)
    20.40 - półfinały 400 m mężczyzn (Rafał Omelko)
    21 - dekoracja 100 m mężczyzn
    21.10 - półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
    21.30 - eliminacje rzutu oszczepem kobiet (Marcelina Witek)
    21.35 - FINAŁ pchnięcia kulą mężczyzn (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk)
    21.40 - siedmiobój kobiet: 800 m (ostatnia konkurencja)
    22.15 - półfinały 800 m mężczyzn (ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
    22.50 - FINAŁ 100 m kobiet (ew. Ewa Swoboda)
    22.53 - dekoracja w siedmioboju kobiet

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      1 Jagiellonia Białystok Live 6 13 4 1 1 9-7
      2 Wisła Kraków Live 5 12 4 0 1 8-5
      3 Lech Poznań Live 6 11 3 2 1 11-4
      4 Zagłębie Lubin Live 5 11 3 2 0 7-2
      5 Legia Warszawa Live 6 10 3 1 2 8-6
      6 Górnik Zabrze Live 6 9 2 3 1 12-10
      7 Sandecja Nowy Sącz Live 6 8 2 2 2 6-6
      8 Pogoń Szczecin Live 6 7 2 1 3 6-7
      9 Arka Gdynia Live 6 7 1 4 1 4-5
      10 Wisła Płock Live 6 7 2 1 3 3-5
      11 Śląsk Wrocław Live 6 6 1 3 2 6-8
      12 Lechia Gdańsk Live 6 5 1 2 3 7-8
      13 Korona Kielce Live 6 5 1 2 3 7-9
      14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 6 5 1 2 3 4-7
      15 Cracovia Live 6 5 1 2 3 8-12
      16 Piast Gliwice Live 6 5 1 2 3 7-12

      I Liga Żużlowa

      Lp. Drużyna M Pkt +/-
      1. Unia Tarnów 14 31 +228
      2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
      3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
      4. Orzeł Łódź 14 19 +55
      5. Polonia Piła 14 19 -27
      6. Wanda Kraków 14 15 -61
      7. Stal Rzeszów 14 10 -107
      8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Wideo