Sport

    Mistrzostwa świata w Lahti. Kadrę już znamy [ZDJĘCIA]

    Mistrzostwa świata w Lahti. Kadrę już znamy [ZDJĘCIA]

    (frap)

    Gazeta Krakowska

    Aktualizacja:

    Gazeta Krakowska

    Trener Aleksander Wierietielny i Justyna Kowalczyk
    1/16
    przejdź do galerii

    Trener Aleksander Wierietielny i Justyna Kowalczyk ©Łukasz Szrubkowski

    Polski Związek Narciarski ogłosił skład reprezentacji na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w fińskim Lahti (22 lutego - 5 marca). Niespodzianek nie ma.
    SKOKI NARCIARSKIE

    Zawodnicy: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro.

    Sztab szkoleniowy: trener główny Stefan Horngacher, jego asystenci: Grzegorz Sobczyk, Zbigniew Klimowski i Michal Dolezal, fizjoterapeuta Łukasz Gębala, serwismeni: Kacper Skrobot i Maciej Kreczmer, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej Adam Małysz, lekarz ekipy dr Aleksander Winiarski oraz Matthias Prodinger (serwis-techniczny).


    KOMBINACJA NORWESKA

    Zawodnicy: Adam Cieślar, Paweł Słowiok

    Sztab szkoleniowy:
    trener główny Mateusz Wantulok, asystenci: Jan Szturc, Piotr Śliwka.

    BIEGI NARCIARSKIE

    Zawodniczka:
    Justyna Kowalczyk

    Sztab szkoleniowy: trener główny Aleksander Wierietielny, asystenci: Rafał Wegrzyn i Mateusz Nuciak, fizjoterapeuta Marcin Lisicki i serwismeni: Peep Koidu, Valentina Vuerich i Stefan Storvall.

    Zawodnicy:
    Kornelia Kubińska, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz, Maciej Staręga, Paweł Klisz, Jan Antolec, Dominik Bury.

    Sztab szkoleniowy: trener główny mężczyzn Janusz Krężelok, trener główny kobiet Wiesław Cempa, fizjoterapeuta Paweł Gurbisz, asystent tr. głównego mężczyzn Andrzej Michałek, asystent tr. głównego kobiet Mariusz Hluchnik, serwismeni: Paweł Fundanicz i Piotr Pilch.





    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Jagiellonia Białystok Live 26 49 15 4 7 50-28
    2 Legia Warszawa Live 26 48 14 6 6 52-28
    3 Lech Poznań Live 26 48 14 6 6 43-20
    4 Lechia Gdańsk Live 26 46 14 4 8 41-32
    5 Zagłębie Lubin Live 26 38 10 8 8 33-29
    6 Wisła Kraków Live 26 37 11 4 11 40-41
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 26 36 10 6 10 27-34
    8 Korona Kielce Live 26 35 11 2 13 38-51
    9 Pogoń Szczecin Live 26 33 7 12 7 37-35
    10 Wisła Płock Live 26 32 8 8 10 34-37
    11 Arka Gdynia Live 26 30 8 6 12 32-38
    12 Ruch Chorzów Live 26 29 10 3 13 36-40
    13 Śląsk Wrocław Live 26 29 7 8 11 28-41
    14 Piast Gliwice Live 26 28 7 7 12 30-46
    15 Cracovia Live 26 27 5 12 9 35-37
    16 Górnik Łęczna Live 26 23 5 8 13 25-44

    Tabela Orlen Ligi siatkarek

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1 Chemik Police 26 67 73:22 2264:1868
    2 Impel Wrocław 25 64 69:25 2211:1828
    3 Grot Budowlani Łódź 25 59 67:27 2159:1870
    4 Developres SkyRes Rzeszów 25 50 58:35 2121:1827
    5 MKS Dąbrowa Górnicza 25 46 55:38 2001:1909
    6 ŁKS Commercecon Łódź 26 39 48:51 2136:2203
    7 BKS Profi Credit Bielsko-Biała 26 31 47:58 2184:2294
    8 Giacomini Budowlani Toruń 26 31 41:56 1906:2068
    9 Muszynianka Muszyna 26 29 41:61 2117:2277
    10 Atom Trefl Sopot 26 26 41:63 2153:2324
    11 Enea PTPS Piła 26 26 35:59 1910:2125
    12 Pałac Bydgoszcz 25 26 39:58 2006:2149
    13 KSZO Ostrowiec 26 23 39:66 2011:2203
    14 Legionovia Legionowo 25 20 32:66 1976:2210

    Wideo