Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE....

Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA NA ŻYWO?

0

• Na dzisiaj to wszystko ! Dziękuje pięknie za uwagę.

• Łodzianie wygrali dzisiaj absolutnie zasłużenie. Trzy punkty zostają w Łodzi, dzięki czemu ŁKS umocni się na 4. pozycji.

• KONIEC !!! ŁKS wygrywa z Garbarnią !!

• Aleeeeeeż teraz spudłował Pyciak !!!!! To jest niewiarygodne, że nie padła bramka ! Błąd defensywy Garbarni i Pyciak przejął piłkę znalazł się sam na sam z bramkarzem, którego minął i strzelił na bramkę. Piłkę niemal z linii bramkowej wybił jednak Łukasiak.

• 4 minuty doliczone !

• Naciskają coraz bardziej piłkarze gości.

• Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry.

• Dobra interwencja Kozioła, który wypiąstkował piłkę zażegnując niebezpieczeństwo.

• Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u.

• Mogło być gorąco pod bramką Michała Kołby. Płaskie dogranie z niemalże linii końcowej pola karnego w jedenastkę, tam jednak piłka minęła dwóch zawodników Garbarni.

• Zmiana w napadzie ŁKS-u. Za Zagdańskiego wchodzi na boisko Pieczara.

• Zmiana w Garbarni. Boisko opuszcza Wójcik w jego miejsce pojawia się Ceglarz.

• Tym razem nie wyszło dośrodkowanie Pyciakowi.

• Rzut rożny dla ŁKS czy będzie kolejna bramka?

• Faul taktyczny i arbiter pokazuje żółtą kartkę Kitlińskiemu.

• Druga zmiana w ŁKS-ie. Margol wchodzi w miejsce Bryły.

• Arbiter pokazuje kolejną żółtą kartkę. Tym razem przewinił Borovicanin.

• Drugą zmianą w drużynie gości jest zejście z boiska Sarafina. W jego miejsce na plac gry wchodzi Kitliński.

• Podwójna zmiana w Garbarni. Boisko opuszcza Pietras. W jego miejsce na murawie pojawia się Wojcieszyński.

• I kolejna żółta kartka bardzo zaostrza nam się dzisiejsze spotkania. Tym razem arbiter ukarał Kostykę.

• Kolejne żółtko tym razem dla Pietrasa.

• Widać, że piłkarze nie będą się oszczędzać w drugiej połowie. Jak na razie dużo walki o każdą piłkę i sporo fauli.

• Ostry wejście Kocota i zasłużona żółta kartka.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole ŁKS-u. Boisko opuścił Guzik, w jego miejsce na drugą połowę wszedł Kostyrka.

• Rozpoczynamy drugie 45 minut !! Od środkowej linii zaczęli goście !

• Wracamy za kwadrans !

• Pierwsza połowa tak na dobre rozpoczęła się po 30. minucie. Wtedy dopiero można powiedzieć, iż zawodnicy zafundowali nam jakiekolwiek emocje! Najważniejsze, że doczekaliśmy się bramki, która może sprawić, że drugie 45. minut będzie emocjonujące od pierwszej do ostatniej chwil !

• Zaś w zespole gości żółty kartonik obejrzał Mistrzyk.

• Z drużyny ŁKS-u ukarany żółtkiem został Widejko.

• Wracając do przepychanki arbiter ukarał dwóch zawodników żółtymi kartkami, aby ostudzić emocje.

• Ależ kontra ŁKS-u !!!!! Zakończona mierzonym strzałem Pycia, który minął bramkę Kozioła niemal o centymetry !!!

• Zagotowało się w ostatnich sekundach pierwszej połowy i doszło do przepychanki między zawodnikami obu drużyn.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową obrońcy ŁKS-u ląduje w siatce !

• Mamy pierwszą bramkę w meczu !!!!! Maksymilian Rozwandowicz !!!!

• Strzał z dystansu Pyrdoła ! Kozioł wybija piłkę na rzut rożny !

• No wreszcie ! Groźny strzał z rzutu wolnego w wykonania Marcina Siedlarza. Dobra interwencja Kołby.

• Pierwsze 30. minut dzisiejszego pojedynku można opisać tytułem jednej z piosenek zespołu WILKI - "Myślę, że nie stało się nic" .

• Dośrodkowanie Bartosza Widejko bardzo niecelne.

• Może teraz ! ŁKS ma rzut wolny !

• Upomniany przez sędziego trener ŁKS-u, który mocno kwestionował decyzję arbitra.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie wyłapuje Kołba.

• Odważne wejście w pole karne Mistrzyka. Strzał jednak już nie był tak spektakularny.

• Póki co czekamy na pierwszą groźną sytuację w dzisiejszym spotkaniu.

• Od samego początku meczu ełkaesiacy ruszyli na swoich przeciwników, jednak z każdą minutą do głosu dochodzą goście.

• Mecz rozpoczęli gospodarze.

• Gwizdek arbitra głównego – pana Jacka Lisa, który daje sygnał do rozpoczęcia bitwy ! Startujemy !

• Zawodnicy wychodzą na murawę ! Jeszcze chwila i będziemy mogli zaczynać !

• W dotychczas stoczonych pojedynkach przez obydwie drużyny bilans zespołów jest niezwykle wyrównany. 12 razy wygrywali Rycerze Wiosny, 11 razy triumfowali piłkarze Garbarni, zaś 10 razy mecze kończył się podziałem punktów.

• Zobaczymy czy istnieje życie bez ulubieńca kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Początek spotkania za kwadrans !

• Radionova postara się zastąpić Łukasz Zagdański.

• Rycerze Wiosny wybiegną na murawę bez swojego najlepszego strzelca. Popularny Żenia, który w tym sezonie zdobył siedem bramek dla ŁKS-u musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

• Goście natomiast w zeszłej kolejce przegrali na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków ( 0:1)

• Dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego będzie to drugi szlagier z rzędu. W poprzedniej kolejce podopieczni Wojciecha Robaszka wywieźli cenny punkt z bardzo trudnego terenu jakim był stadion Radomiaka Radom.

• Zważywszy na to, że 4. miejsce daje prawo gry w barażach o pierwszą ligę, dzisiejszy mecz śmiało można uznać za hit 14. kolejki piłkarskiej drugiej ligi.

• Gospodarze zajmują obecnie 4. miejsce w rozgrywkach, mając dwa punkty przewagi nad zawodnikami z Garbarni.

• Dzisiejszy pojedynek jest starciem drużyn, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli.

• Witam serdecznie ! Z tej strony Michał Granosik. Kłaniam się nisko wszystkim czytelnikom ze stadionu przy al. Unii 2 i zapraszam na relację z meczu pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Garbarnią Kraków.

Michał Granosik

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE

Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE ©Szymczak Krzysztof / Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Dzisiejszego popołudnia czeka nas kolejny drugoligowy szlagier. W ramach 14. kolejki zmierzą się ze sobą sąsiadujące ze sobą w tabeli zespołu ŁKS-u i Garbarni Kraków.

Z czołówką wciąż na remis
    Podopieczni Wojciecha Robaszka nie mają łatwego życia. Głównie z tego względu, iż mało sprzyjająco ułożył się dla łódzkich zawodników terminarz rozgrywek drugiej ligi.
    W przeciągu czterech kolejek począwszy od spotkania z Wartą Poznań w 11. serii gier, Rycerze Wiosny aż trzykrotnie muszą mierzyć się z zespołami z czołowej piątki. Oprócz wcześniej wspomnianej Warty ełkaesiacy bili się o punkty z Radomiakiem, a dzisiaj stoczą bój o zwycięstwo z Garbarnią. Jak do tej pory piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego ze wszystkimi przeciwnikami z górnej części tabeli osiągali remisy (1:1 z Radomiakiem i GKS-em Jastrzębie, oraz 0:0 z Wartą Poznań). Czy goszcząc u siebie zawodników z Krakowa łodzianie po raz kolejny zanotują remis?

Spotkanie byłych mistrzów Polski
    Lubimy wracać do przeszłości i rozpamiętywać stare dobre czasy. Tak się składa, że obie drużyny dzisiejszego pojedynku mają co wspominać z wypiekami na twarzy. Gospodarze dwukrotnie świętowali zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo kraju. Przyjezdni co prawda tylko raz cieszyli się ze zdobycia najważniejszego krajowego tytułu i chociaż było to bardzo, bardzo dawno temu bo w 1931 roku, to krakowianie zapisali na kartach historii polskiego futbolu jako jedna z 17. drużyn, która kiedykolwiek wznosiła najcenniejsze piłkarskie trofeum w Polsce. Otoczka wokół takich pojedynków zawsze jest wyjątkowa nawet jeżeli spotkanie pomiędzy byłymi mistrzami Polski rozgrywane jest w ramach rozgrywek drugiej ligi.

Rewelacyjni beniaminkowie
    Kto mógł przypuszczać, że po 14. kolejkach starcie dwóch beniaminków będzie toczyć się o tak dużą stawkę. Piłkarze ŁKS-u, którzy sąsiadują w tabeli ze swoim dzisiejszym rywalem, mają nad nim tylko dwa punkty przewagi. W przypadku ewentualnej porażki piłkarze Garbarni wskoczą kosztem ŁKS-u na 4. miejsce dające możliwość gry w barażach o pierwszą ligę. Stawka meczu jest zatem bardzo duża zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliżamy się do półmetku rozgrywek drugoligowych.

Mecz ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA TV?

Spotkanie ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków nie będzie pokazywane w tv. Stream online również nie będzie dostępny. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Bilety na mecz Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk. Jak i gdzie kupić?