Mecz Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2 dogrywka 2 połowap.

• Z tego spotkania to już wszystko, żegna się z Państwem Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji live w GOL24 ! Dobrego wieczoru!

• Gospodarze zagrali perfekcyjną drugą połowę do momentu strzelenia dwóch bramek, a później proste błędy i brak konsekwencji w grze sprawiły że po 90 minutach na tablicy widniał wynik 2:2. Dogrywka nie dostarczyła zbyt wielu emocji, mnóstwo drobnych przewinień i rzutów wolnych. W setnej minucie meczu ponownie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się niezawodny Igor Angulo, który po raz drugi pokonał Radlińskiego i dzięki temu to gospodarze z Zabrza świętują awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

• Sędzia kończy ponad dwie godziny świetnego meczu ! Górnik Zabrze wygrywa z Sandecją Nowy Sącz 3:2 !

• Będzie rzut wolny dla Górnika. Zabrzanie nie powinni tego już oddać.

• Piter - Bućko z zółtym kartonikiem na zakończenie meczu

• Wolniewicz mocnym strzałem na bramkę ale Radliński na raty łapie !

• Mamy doliczony czas gry (2 minuty ) i rzut wolny dla gości !

• Suarez leży na murawie, potrzebna pomoc lekarza.

• Sandecja wali glową w mur, strącona piłka Koleva w rękach Loski

• Drobne przewinienie Barana na Żurkowskim i kolejny stały fragment gry.

• Strzał Kurzawy wybija Kuban, Sandecji bardzo trudno jest wejść na połowę rywala.

• Faul Bitera-Bućko na Wolniewiczu i Kurzawa ustawia sobie piłkę do rozegrania rzutu wolnego.

• Kombinacyjna akcja gości, Dudzic dośrodkowywał ale Loska na posterunku to spokojnie łapie.

• Wszyscy piłkarze Górnika Zabrze na własnej połowie, Sandecja w ataku pozycyjnym

• Wolniewicz zmienia Koja.

• Akcja Dudzic - Kuban ten drugi wrzucał w pole karne ale Straus nie zdążył do tej piłki. Aut dla gospodarzy.

• Uspokoiło nam się tempo tego spotkania, około 110 minut robi swoje, piłkarze niewątpliwie to czują, ale to Górnicy ciągle szukają kolejnego zagrożenia.

• Grendel uderzył z dystansu, piłkę po koźle z problemami obronił Radliński, a dobitka Angulo nie znalazła się w siatce.

• Koniec pierwszej części dogrywki, 3:2 dla Górnika Zabrze przybliża gospodarzy do awansu.

• Dobra sytuacja dla Sandecji, wrzutka w pole karne, Piszczek tylko zdołał strącić futbolówkę.

• Akcja gości, Dudzic dośrodkował w pole karne, Kolev nie zdołał dojść do piłki.

• Górnik stara się poszukać kolejnej sytuacji, ale Sandecja na posterunku broni wejścia w pole karne.

• Bardzo teraz składna akcja gospodarzy ! Matuszek na 16stkę do Urynowicza, ten z pierwszej piłki do Igora Angulo który spokojnie płaskim strzałem pokonuje bezradnego Radlińskiego !

• GOOOOOL !!!! Igor Angulo !!!

• Kolejny stały fragment gry dla gości. Tym razem Grendel faulował zawodnika z Nowego Sącza.

• Wrzutka Kurzawy w pole karne, nikt do tej piłki jednak nie doszedł.

• Kurzawa teraz faulowany przez Dudzica w środkowej części boiska.

• Rzut wolny z okolic 30 metra. Kolev uderza prosto w mur !

• Grendel zagrał piłkę do Angulo ten na 15 metrze uderzył futbolówkę ale minimalnie nad bramką !

• Sandecja złapała wiatru w żagle i to oni teraz starają się kontrolować grę.

• Rozpoczynamy dogrywkę !

• 90+3' Arbiter gwiżdże i będziemy mieli dogrywkę !
      Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 2:2

• Kończą się doliczone 3 minuty tego spotkania. Górnik w natarciu.

• Tomasz Loska wyczuł strzał Koleva w lewy dolny róg bramki, piłkę jednak z bliskiej odległości Grendel zamiast wślizgiem wybić - niefortunnie ją wsadził bramki.

• GOOOL !!! Erik Grendel notuje bramkę samobójczą po obronionym karnym przez Loskę !

• Będzie rzut karny ! Dzudzic faulowany przez Wolniewicza.

• Dzudzic kolejne dośrodkowanie w pole karne, szukał podaniem Koleva ale skutecznie wybijają obrońcy Górnika !

• Akcja lewą stroną Sandecji, piłkę w polu karnym otrzymał Mraz i jego strzał prosto w boczną siatkę bramki !

• Grendel za faul ukarany kartką.

• Dośrodkowanie Dudzica z prawej strony, tam dobrze ustawiony Kolev pokonuje strzałem głową Loskę. Kontaktowa bramka powinna napędzić gości !

• GOOOL !! Aleksandar Kolev !!!

• Szuka Sandecja kontaktowej bramki.

• Kolejna akcja Górnika, Kurzawa wystawił piłkę do Koja ten z 18 metrów uderza bezpośrednio na bramkę jednak piłka przelatuje nad poprzeczką !

• rzut z autu w pole karne Sandecji, Żurkowski dwa razy chciał uderzyć piłkę ale skutecznie Kuban go blokuje.

• <------ Wolsztyński -------> Urynowicz

• Ostatnia roszada w Sandecji, Mraz za Korzyma.

• I zmiana w klubie zabrzan. Kądzior już odpoczywa na ławce rezerwowych a w jego miejsce pojawił się Grendel

• Przedłużył Kądzior podanie na prawą stronę do Igora Angulo, który pewnym płaskim strzałem pokonuje Radlińskiego ! Górnik prowadzi 2:0

• GOOOOL !!!! Igor Angulo !!

• Strata Koja, i groźna akcja gości, Dudzic dośrodkował w pole karne, uderza Korzym, piłka odbija się od nogi Żurkowskiego, dobitka głową ląduje w rękach Loski !

• Kolew melduje się na murawie za Trochima, który trzeba przyznać zagrał zawody na bardzo przyzwoitym poziomie.

• Dudzic do Cetnarskiego na 20 metr, ten uderza z pierwszej piłki a ona leci wysooooko ponad bramką!

• Angulo zwija się z bólu w polu karnym rywala, arbiter pozostaje jednak niewzruszony.

• Wciąż atak pozycyjny gospodarzy, Górnik nie chce oddawać pola rywalowi. Mądra gra po zdobyciu gola.

• Rzut wolny dla Górnika Zabrze, prostopadłe podanie Kurzawy w pole karne a tam na 11 metrze najwyżej do strzału głową doszedł Matuszek i Górnik Zabrze prowadzi 1:0 !

• GOOOL !!! Szymon Matuszek !

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, Dudzic zmienia Danka.

• Koj głębokie dośrodkowanie, piąstkuje Radliński.

• Dośrodkowanie Cetnarskiego nie znalazło odbiorcy i natychmiastowy kontratak gospodarzy, Kurzawa z prawej strony pola karnego uderza technicznie po ziemi i broni Radliński.

• Walczył Trochim o piłkę z Matuszkiem i wywalczył rzut rożny dla gości !

• Cetnarski wrzuca piłkę w pole karne, Ambrosiewicz asekurując wybija głową na aut

• Tym razem na prawej stronie faulowany przez Kądziora Trochim i szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Sandecji.

• Na odważny strzał zdecydował się Ambrosiewicz jednak bardzo bardzo wysoko od poprzeczki bramki.

• Ciągła przewaga Górnika, Kądzior dośrodkowuje piłkę na Angulo, Straus wybija na aut.

• Teraz wykonawcą rzutów rożnych Kurzawa - pierwsze dośrodkowanie zagrane zbyt krótko, a drugie skończyło swój lot na górnej siatce bramki Radlińskiego.

• Głębokie zagranie w pole karne, tam piłkę strąca jeden z zawodników gości i korner dla zabrzan.

• Straus faulował Wolsztyńskiego i rzut wolny ze środka boiska.

• Kontra Sandecji, Trochim minął dwóch rywali, znalazł się z piłką w polu karnym, ale w ostatniej chwili Matuszek oddalił zagrożenie.

• Kądzior zagrał piłkę na 16 metr do Kurzawy, ten dobrze ją przyjął i składał się do strzału jednak skutecznie zablokował go Cetnarski.

• Kądzior nabija Strausa i będzie korner dla zabrzan.

• Teraz próba Angulo, dośrodkowuje w szesnastkę ale tam nikogo nie ma.. Wciąż przy piłce gospodarze.

• Próbował teraz zgrać futbolówkę Danek, piłka mija wszystkich zawodników i ląduje na aucie.

• Pierwsze minuty w tej drugiej odsłonie zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, szukają swoich sytuacji dośrodkowaniami to ostatnie - Ambrosiewicza również nie znalazło adresata.

• Teraz Żurkowski prostopadłym podaniem szukał kolegów w polu karnym, wybija jednak Krachunov

• Dośrodkowanie w pole karne do Wolsztyńskiego, ten upadł w polu karnym a gwizdek arbitra milczy.

• Drugą połowę czas zacząć !

• Koniec pierwszej odsłony. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 0:0

• Górną teraz piłkę w pole karne zagrał Kądzior, sam na sam główkował Wolsztyński i piłka jest w siatce !

Jest jednak spalony !

• Rzut wolny dla gospodarzy, Kurzawa z 20 metra uderza na bramkę po koźle broni na raty Radliński.

• Teraz Zurkowski w pole karne, Biter - Bućko wybija na aut.

• Kądzior w polu karnym bardzo dobrą piłkę zagrał do Igora Angulo, ten jednak źle uderzył futbolówkę i Radliński nie musiał interweniować.

• Kurzawa techniczny strzał, tracił jednak równowagę i piłka przeleciała obok prawego słupka.

• Korzym rozpędził się lewą stroną boiska, Loska spokojnie wyłapuje jego dośrodkowanie.

• Wolsztyński przy dobrej akcji Górnika, podaje do Angulo, ten jednak zgubił piłkę.

• Kontra Sandecji, zbyt wolna i ostatecznie podanie Cetnarskiego wzdłuż bramki nie przynosi zagrożenia.

• Adrian Danek otrzymuje żółty kartonik za faul na Suarezie.

• Podobna akcja gości, podanie do Trochima trafia jednak w ręce Loski.

• Kurzawa bardzo dobrze prostopadłym podaniem zagrał do Wolsztyńskiego on jednak na pozycji spalonej. Od bramki - Radliński.

• Żółta kartka dla Suareza za faul na Piszczku ! Będzie stały fragment gry.

• Atak pozycyjny gospodarzy, kolejne dośrodkowanie z lewej strony boiska do Angulo, ten jednak nie zdołał opanować piłki.

• Trochim już na placu gry, a przy piłce Górnik Zabrze.

• Trochim po starciu z Matuszkiem nadal leży w polu karnym, potrzebna pomoc lekarza.

• Dośrodkowana piłka w pole karne leciała wprost na głowę Trochima, Ambrosiewicz jednak wybija to zagranie i bez zagrożenia pod bramką Loski.

• Rozpędza się Górnik, najpierw dośrodkowanie Kądziora złapał Radliński, a chwilę później lewą nogą uderzył Kurzawa piłka jednak nieznacznie mija lewy słupek bramki !

• Strata Barana na 30 metrze od bramki ale Górnicy nie przejęli piłki.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska do Kądziora, ten jednak nie trafił w piłkę i ostatecznie ją stracił. Dobra akcja jednak bez groźnego strzału gospodarzy !

• 10 minuta meczu a kibice zgromadzeni na Arenie Zabrze co raz lepiej prezentują swój doping.

• Pierwszy strzał Sandecji. Piszczek z dość trudnej sytuacji uderzył piłkę ale bez problemu złapał Loska.

• Angulo pierwszy raz znalazł się w polu karnym, dośrodkowanie przerywa Straus i od bramki Radliński.

• Nic jednak nie wynikło z tego rzutu wolnego, skutecznie wybijają obrońcy Górnika.

• Suarez fauluje Trochima i będzie pierwszy stały fragment gry dla gości .

• Spokojny początek , pierwsza minuta w posiadaniu piłki gospodarzy w środkowej części boiska.

• Zaczynamy ! Górnik od środka !

• Obie drużyny już na murawie ! Goście w swoich wyjazdowych fioletowych trykotach, natomiast Górnicy z Zabrza na biało !

• Zwycięzce dzisiejszego pojedynku, bardzo ciężko wskazać, ale dzięki temu mamy pewność, że w środowe popołudnie czeka nas bardzo wielkie widowisko ! Mamy nadzieję, że będzie to szybki i efektowny mecz z wieloma okazjami bramkowymi ! Jeżeli regulaminowe 90 minut nie wystarczy by wskazać zwycięzce, czeka nas dogrywka, a później możliwe rzuty karne !

• Oraz skład Górnika Zabrze!

• Oto skład gości na dzisiejszy pojedynek !

• Jeżeli chodzi o dotychczasowe potyczki w Pucharze Polski, obie drużyny musiały poradzić sobie na wyjazdach. Górnik Zabrze pokonał 3:1 Sokoła Ostródę, a Sandecja Nowy Sącz 2:1 ograła Miedź Legnicę.

• Ostatnie ekstraklasowe spotkania zakończyły się szczęśliwie dla dzisiejszych gości turnieju. Sandecja pokonała Termalicę Bruk Bet 1:0, natomiast zabrzanie podzielili się punktami remisując ze Śląskiem Wrocław 2:2 .

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, rozpoczęliśmy przygodę z Pucharem Polski, a dziś na szczeblu 1/8 Finału Górnik Zabrze podejmie Sandecję Nowy Sącz. Na relacje live z tego spotkania, zaprasza - Adrian Milewski.

©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Mecz Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Środowym popołudniem pierwsze starcie 1/8 finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się dwa ekstraklasowe zespoły. A konkretnie naprzeciw siebie staną obaj beniaminkowie. W lidze lepiej radzą sobie zabrzanie. Jak będzie to wyglądało w „Turnieju tysiąca drużyn”?

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Za nami już pierwsze pucharowe emocje, poznaliśmy premierowe rozstrzygnięcia 1/8 tegorocznej edycji rozgrywek. Była już niespodzianka, były już rzuty karne oraz dogrywki. Tych dwóch ostatnich z pewnością chciałyby uniknąć mierzące się czwartkowym popołudniem w Zabrzu zespoły. Zarówno grający w roli gospodarza Górnik, jak i Sandecja znajdują się w samym środku ekstraklasowej kampanii, w której zachowanie pełni sił na nadchodzące spotkania może okazać się kluczowym.

Te drużyny łączy sporo – przede wszystkim oba zakończyły sezon 2016/2017 z awansem do Lotto Ekstraklasy i teraz całkiem dobrze radzą sobie w tej najwyższej klasie rozgrywkowej. Podopieczni Marcina Brosza to swoisty czarny koń rozgrywek. Bez kompleksów podchodzi do kolejnych spotkań, stawiając czoła nawet najgroźniejszym rywalom. W efekcie po dziewięciu kolejkach plasują się zaraz za poznańskim Lechem, na pozycji wicelidera i to oni też będą faworytem środowego starcia. Ich efektowna gra oraz grad goli sprawiają, że tytułowani są jednym z najlepszych beniaminków ostatnich lat. Swoje wysokie aspiracje udowodnili również w ostatni weekend remisując z coraz lepiej wyglądającym Śląskiem Wrocław. O punkcie dla podopiecznych Marcina Brosza bramkami zadecydowali Igor Angulo oraz Mateusz Wieteska.

Nowosądeczanie z kolei dziewiątą rundę ligowych zmagań zakończyli z kompletem oczek. Zasłużenie, acz skromnie pokonali Bruk-Bet Termalicę 1-0. Decydującego gola zdobył Adrian Danek, lecz prawdziwym bohaterem spotkania został Wojciech Trochim. Ofensywny zawodnik błyszczał przez okrągłe 90 minut, a przed wpisaniem się na listę strzelców powstrzymało go jedynie szczęście. Gdyby tylko ono dopisało również w poprzednich spotkaniach, zawodnicy Radosława Mroczkowskiego mogliby plasować się jeszcze wyżej w tabeli. A tak zajmują siódme miejsce, tracąc do zabrzan dwa oczka.

Do rozgrywek Lotto Ekstraklasy powrócą już w weekend, w środę skupią się jednak na 1/8 Pucharu Polski. Aby się tutaj dostać zabrzanie musieli pokonać ROW 1964 Rybnik oraz Sokoła Ostródę, natomiast nowosądeczanie zwyciężyli kolejno z Wartą Sieradz i Miedzią Legnica. Szczególnie drugi z tych rywali wydawał się dla nich trudną przeszkodą. Zwłaszcza, że to pierwszoligowiec długo prowadził po golu na zakończenie pierwszej połowie. Ostatecznie za sprawą dwóch trafień Wojciecha Trochima w dosłownie ostatnich minutach meczu, to ekstraklasowy beniaminek mógł cieszyć się z awansu. I teraz zrobi wszystko, aby powtórzyć tamten sukces.

W ubiegłym sezonie na zapleczu Lotto Ekstraklasy raz zwyciężył Górnik, a raz górą ze starcia między tymi zespołami wyszła Sandecja. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Zabrzanie nie mieliby z pewnością nic przeciwko powtórzeniu się tego rezultatu również środowym popołudniem. Pierwszy gwizdek już o 17.45.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Górnik:
    Górnik - Śląsk Wrocław 2:2 (16 września)
    Bruk-Bet Termalica - Górnik 1:2 (10 września)
    Wigry Suwałki - Górnik 0:1 (3 września)
    Górnik - Wisła Płock 4:0 (25 sierpnia)
    Cracovia - Górnik 3:3 (18 sierpnia)

Sandecja:
    Sandecja - Bruk-Bet Termalica 1:1 (17 września)
    Korona Kielce - Sandecja 1:0 (9 września)
    Sandecja - Pogoń Szczecin 2:1 (27 sierpnia)
    Lechia Gdańsk - Sandecja 2:3 (18 sierpnia)
    Sandecja - Wisła Płock 0:1 (12 sierpnia)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Górnik - Sandecja 2:0 (17 marca 2017)
    Sandecja - Górnik 2:0 (24 sierpnia 2016)
    Sandecja - Górnik 2:1 (3 kwietnia 2010)
    Górnik - Sandecja 1:0 (6 września 2009)

SĘDZIA:

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia.

Sonda

Kto zdobędzie Puchar Polski 2017/18

Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:45. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat na kanale Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.