Sport

    MDK Dom Harcerza najlepszy w krakowskim turnieju gwiazdkowym...

    MDK Dom Harcerza najlepszy w krakowskim turnieju gwiazdkowym w karate kyokushin

    Zdjęcie autora materiału
    Jerzy Filipiuk

    Dziennik Polski 24

    MDK Dom Harcerza najlepszy w krakowskim turnieju gwiazdkowym w karate kyokushin

    ©Archiwum MDK Dom Harcerza

    150 zawodników i zawodniczek z sześciu klubów wzięło udział w Turnieju Gwiazdkowym dzieci i młodzieży w karate kyokushin, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza w Krakowie.
    MDK Dom Harcerza najlepszy w krakowskim turnieju gwiazdkowym w karate kyokushin

    ©Archiwum MDK Dom Harcerza

    Sędzią głównym zawodów, które odbyły się w hali sportowej MDK DH przy ul. Reymonta 18, był Robert Kopciowski, a sędzią technicznym Bogdan Świątkowski.

    Rywalizację drużynową wygrał MDK DH Kraków (szef Artur Stecki) przed Krakowskim Klubem Karate (Krzysztof Kopciowski) i YMCA Kraków (Aldona Drewniak). Kolejne miejsca zajęli: Skawiński Klub Karate, Klub Karate Kyokushin Kraków Ułanów i Klub Karate Sarga.


    Wyniki turnieju gwiazdkowego:



    5 technik dziewcząt do 6 lat: 1. Mira Faron (YMCA), 2. Zuzanna Zwierzyńska (MDK DH), 3. Małgorzata Mirek (YMCA).

    5 technik chłopcy do 6 lat:
    1. Maciej Klimek (MDK DH), 2. Julian Grymek (KKK Ułanów), 3. Michał Brzeziak (MDK DH).

    5 technik dziewcząt do 8 lat: 1. Natalia Duszyc, 2. Dorota Wolter Dorota (obie MDK DH).

    5 technik chłopców do 8 lat: 1. Kacper Chabowski, 2. Tymon Czarski (obaj YMCA),3. Mieszko Kwaśny (MDK DH).

    5 technik dziewcząt do 10 lat:
    1. Anna Mostowik (MDK DH), 2. Lena Czwartosz (Krakowski Klub Karate).

    5 technik chłopcy do 10 lat:
    1. Franciszek Dynda, 2. Eryk Bąk (obaj MDK DH), 3. Kacper Wierzbicki (Krakowski Klub Karate).

    5 technik dziewcząt do 12 lat: 1. Nicola Kotlarz (MDK DH), 2. Anastazja Budzyła (Krakowski Klub Karate), Karolina Dykas (MDK DH).

    Kata dziewczęta 7-8 lat: 1. Natalia Duszyc, 2. Zuzanna Zwierzyńska, 3. Dorota Wolter (wszystkie MDK DH).

    Kata chłopcy 7-8 lat: 1. Mieszko Kwaśny (MDK DH), 2. Jakub Korysiewicz (Skawiński Klub Karate), 3. Klimek Maciek (MDK DH).

    Kata dziewcząt 9-11 lat: 1. Marta Janik (Skawiński Klub Karate), 2. Nicola Kotlarz, 3. Anna Mostowik (obie MDK DH).

    Kata chłopców w 9-11 lat: 1. Patryk Galas (Krakowski Klub Karate), 2. Mateusz Janik (Skawiński Klub Karate), 3. Kamil Szmurło (Krakowski Klub Karate).

    Kata dziewcząt 12+: 1. Milena Sarkowicz (Krakowski Klub Karate), 2. Jagoda Lisowska (YMCA), 3. Izabela Ulatowska (Krakowski Klub Karate).

    Kata chłopców 12+:
    1. Jakub Gądek, 2. Michał Gądek (obaj Krakowski Klub Karate), 3. Ignacy Chabowski (YMCA).

    Walki reżyserowane 7-9 lat: 1. Natalia Duszyc i Anna Mostowik (MDK DH), 2. Patryk Galas i Kacper Wierzbicki (Krakowski Klub Karate), 3. Szymon Kumala i Franciszek Dynda (MDK DH).

    Walki reżyserowane 10-12 lat: 1. Aleksandra Zwierzyńska i Nicola Kotlarz (MDK DH), 2. Kuba Broś i Radosław Dubisz (wszyscy MDK DH).

    Walki reżyserowane 13+: 1. Jakub Gądek i Dominik Łapiński, 2. Michał Gądek i Kamil Szmurło, 3. Milena Sarkowicz i Anastazja Budzyła (wszyscy Krakowski Klub Karate).

    Kumite dziewcząt 10-12 lat: 1. Aleksandra Zwierzyńska (MDK DH). 2. Barbara Hajdukiewicz, 3. Gaja Zalewska (obie YMCA).

    Kumite chłopców 10-12 lat:
    1. Eryk Bąk MDK, 2. Kuba Broś, 3. Franciszek Dynda (wszyscy MDK DH) i Maciej Hajdukiewicz (YMCA).

    Kumite open dziewcząt: 1. Milena Sarkowicz (Krakowski Klub Karate), 2. Jagoda Lisowska (YMCA), 3. Anastazja Budzyła (Krakowski Klub Karate).

    Kumite open chłopców: 1. Michał Gądek, 2. Jakub Gądek, 3. Dominik Łapiński (wszyscy Krakowski Klub Karate).



    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Lechia Gdańsk Live 23 46 14 4 5 39-27
    2 Jagiellonia Białystok Live 23 42 13 3 7 42-26
    3 Lech Poznań Live 23 41 12 5 6 38-19
    4 Legia Warszawa Live 22 38 11 5 6 45-25
    5 Zagłębie Lubin Live 22 34 9 7 6 30-24
    6 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 22 34 10 4 8 25-30
    7 Wisła Kraków Live 23 31 9 4 10 35-37
    8 Pogoń Szczecin Live 23 30 7 9 7 34-32
    9 Arka Gdynia Live 23 29 8 5 10 28-30
    10 Korona Kielce Live 23 29 9 2 12 32-46
    11 Wisła Płock Live 23 28 7 7 9 30-33
    12 Śląsk Wrocław Live 22 26 6 8 8 22-30
    13 Cracovia Live 23 25 5 10 8 33-32
    14 Piast Gliwice Live 23 23 5 8 10 22-38
    15 Ruch Chorzów Live 22 19 7 2 13 31-39
    16 Górnik Łęczna Live 22 19 4 7 11 21-39

    Tabela Orlen Ligi siatkarek

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1 Chemik Police 21 60 63:13 1826:1450
    2 Impel Wrocław 21 53 57:21 1835:1540
    3 Grot Budowlani Łódź 20 46 52:21 1678:1452
    4 Developres SkyRes Rzeszów 22 45 51:29 1856:1578
    5 MKS Dąbrowa Górnicza 22 40 49:35 1791:1733
    6 ŁKS Commercecon Łódź 21 31 39:43 1771:1818
    7 Muszynianka Muszyna 22 25 35:51 1759:1913
    8 Pałac Bydgoszcz 21 25 35:46 1692:1783
    9 Enea PTPS Piła 20 23 30:44 1529:1638
    10 KSZO Ostrowiec 22 20 34:55 1791:1957
    11 Atom Trefl Sopot 20 19 29:47 1576:1705
    12 BKS Bielsko-Biała 21 18 32:53 1740:1895
    13 Giacomini Budowlani Toruń 21 18 26:49 1529:1732
    14 Legionovia Legionowo 20 18 26:51 1558:1737

    Wideo