Liga francuska. Bramka Kamila Glika w meczu z Montpellier [WIDEO]

psz
Kamil Glik zdobył kolejną bramkę dla Monaco
Kamil Glik zdobył kolejną bramkę dla Monaco Bartek Syta / Polska Press
Liga francuska. Kamil Glik wpisał się na listę strzelców w wyjazdowym meczu AS Monaco z Montpellier HSC w 24. kolejce Ligue 1. Polak otworzył wynik spotkania w 16. minucie, a jego zespół zwyciężył 2:1.

Polak odważnie wyszedł w powietrze do piłki wrzuconej przez Thomasa Lemara z rzutu wolnego. Uprzedził wychodzącego z bramki golkipera, zderzył się z nim, ale co najważniejsze umieścił futbolówkę w siatce. Jego AS Monaco objęło prowadzenie w 16. minucie.

Ostatecznie zespół z Księstwa wygrał na boisku rywala 2:1 i umocnił się na prowadzeniu Ligue 1.

Zobacz bramkę Kamila Glika:

Montpellier HSC - AS Monaco 1:2 (0:2)

Bramki:
0:1 - Kamil Glik 16'
0:2 - Kylian Mbappe Lottin 20'
1:2 - Vitorino Hilton 47'

Montpellier: Geoffrey Jourdren - Nordi Mukiele, Vitorino Hilton, Lukas Pokorny, Jerome Roussillon, Yacouba Sylla, Ellyes Skhiri, Jonathan Ikone (62' Souleymane Camara), Ryad Boudebouz, Keagan Dolly (81' Paul Lasne), Isaac Mbenza (25' Steve Mounie)

AS Monaco: Danijel Subasić - Djibril Sidibe (57' Almamy Toure), Kamil Glik, Jemerson, Benjamin Mendy, Bernardo Silva (80' Radamel Falcao), Joao Moutinho, Tiemoue Bakayoko, Thomas Lemar, Valere Germain (49' Fabinho), Kylian Mbappe Lottin

Żółte kartki: Yacouba Sylla (Montpellier) - Benjamin Mendy, Jemerson (Monaco)

Czerwona kartka: Jemerson (88', za drugą żółtą, AS Monaco)

Sędzia: Mikael Lesage

LIGA FRANCUSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liga francuska. Bramka Kamila Glika w meczu z Montpellier [WIDEO] - Gol24