Sport

    Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce (17-19 lutego)

    Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce (17-19 lutego)

    Zdjęcie autora materiału
    Paweł Panuś

    Aktualizacja:

    Dziennik Polski 24

    Piłkarze Cracovii zagraja w niedzielę z Pogonią Szczecin

    Piłkarze Cracovii zagraja w niedzielę z Pogonią Szczecin ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

    Przedstawiamy wykaz najważniejszych imprez sportowych, które od piątku do niedzieli odbywać się będą na terenie naszego województwa.
    Piłkarze Cracovii zagraja w niedzielę z Pogonią Szczecin

    Piłkarze Cracovii zagraja w niedzielę z Pogonią Szczecin ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa:
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (pt. 20.30), Cracovia – Pogoń Szczecin (n. 15.30).
    Halowe mistrzostwa Małopolski juniorów, trampkarzy i młodzików, hala balonowa przy ul. Dekerta w Krakowie (s. 9, n. 9).
    Młodzieżowe mistrzostwa w PPN Wieliczka, hala w Łazanach (s. 9).
    Młodzieżowe rozgrywki w PPN Myślenice, hala w Wiśniowej (s. 10).
    Młodzieżowe rozgrywki w PPN Kraków,
    hala balonowa Wandy, ul. Bulwarowa (n. 8).
    SIATKÓWKA
    Ekstraklasa kobiet
    : Muszynianka – Impel Wrocław (n. 14.45).
    PIŁKA RĘCZNA
    Ćwierćfinał mistrzostw Polski juniorów
    , hala w Chrzanowie (pt. 18, s. 10, n. 9).
    HOKEJ
    Ekstraklasa
    : Unia Oświęcim – SMS Sosnowiec (pt. 18), Cracovia – Polonia Bytom (pt. 18.30).
    FUTSAL
    Ekstraklasa kobiet:
    AZS UJ Kraków – AZS UG Gdańsk, hala w Piaskach Wielkich (s. 18).
    Turniej II ligi MZPN, hala w Szarowie (s. 9).
    TENIS STOŁOWY
    Mistrzostwa Małopolski seniorów,
    hala sportowa w Olkuszu (n. 9).
    I liga mężczyzn: UKS Villa Verde Olesno – Strzelec/Pegaz Frysztak (s. 16).
    Turniej o puchar Starosty Dąbrowskiego, hala w Mędrzechowie (n. 9).
    SPORTY ZIMOWE
    Winter Sports Festival i mistrzostwa Polski we freeskiingu
    (pt. 10, s. 10, Kotelnica w Białce Tatrzańskiej).
    NARCIARSTWO ALPEJSKIE
    Akademicki Puchar Polski – AZS Winter Cup
    (pt. 9, Kasprowy Wierch)
    KOSZYKÓWKA
    I liga mężczyzn:
    AGH Kraków – Znicz Basket Pruszków (s. 18).
    II liga kobiet: Żak Nowy Sącz – AZS UŚ Katowice (s. 14.30), Ikar Niepołomice – ISWJ Wisła (s. 15).
    III liga mężczyzn: Wisła II Kraków – MUKS 1811 Unia Tarnów (n. 11), Cracovia – Regis Wieliczka (n. 14.30), Limblach Limanowa – KK Uniwersytet Rolniczy (n. 16), Skawa Wadowice – AZS Politechnika Korona Kraków (n. 17).
    ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
    Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów młodszych rozgrywane nw ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
    , hala lodowa w Krynicy (pt. 12, s. 8.30, n. 8).




    Komentarze (3)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    sugestia

    klubowy (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    Witam, miło, że piszecie to wszystko, ale jeszcze lepiej jakbyście pisali po tych imprezach wyniki itp., bo o tym ciężko cokolwiek przeczytać.

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Więcej sportu w Dzienniku

    Abnegat (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

    Odwiedzę wszystkie powyższe imprezy bo sport jest najważniejszy.


    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Wielki jesteś

    Podpis (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

    Lepiej by było jakbyś zamiast na te wszystkie imprezy udał się do jakiegoś porządnego specjalisty,choć w takim stadium choroby w jakim jesteś ciężko będzie Ci pomóc.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Lechia Gdańsk Live 22 43 13 4 5 35-25
    2 Jagiellonia Białystok Live 22 42 13 3 6 41-23
    3 Legia Warszawa Live 22 38 11 5 6 45-25
    4 Lech Poznań Live 22 38 11 5 6 35-19
    5 Zagłębie Lubin Live 21 34 9 7 5 29-22
    6 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 22 34 10 4 8 25-30
    7 Pogoń Szczecin Live 22 30 7 9 6 34-29
    8 Korona Kielce Live 22 29 9 2 11 31-42
    9 Wisła Kraków Live 22 28 8 4 10 32-36
    10 Arka Gdynia Live 22 26 7 5 10 24-29
    11 Śląsk Wrocław Live 22 26 6 8 8 22-30
    12 Cracovia Live 22 25 5 10 7 31-28
    13 Wisła Płock Live 22 25 6 7 9 28-32
    14 Piast Gliwice Live 22 22 5 7 10 22-38
    15 Ruch Chorzów Live 22 19 7 2 13 31-39
    16 Górnik Łęczna Live 21 18 4 6 11 21-39

    Tabela Orlen Ligi siatkarek

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1 Chemik Police 20 57 60:13 1751:1389
    2 Impel Wrocław 21 53 57:21 1835:1540
    3 Grot Budowlani Łódź 20 46 52:21 1678:1452
    4 Developres SkyRes Rzeszów 21 42 48:28 1759:1501
    5 MKS Dąbrowa Górnicza 21 37 46:35 1716:1679
    6 ŁKS Commercecon Łódź 20 28 36:43 1696:1771
    7 Muszynianka Muszyna 21 25 35:48 1705:1838
    8 Pałac Bydgoszcz 20 25 35:43 1645:1708
    9 Enea PTPS Piła 19 23 29:41 1455:1544
    10 KSZO Ostrowiec SA 21 20 33:52 1714:1860
    11 Atom Trefl Sopot 19 18 27:44 1478:1599
    12 Giacomini Budowlani Toruń 21 18 26:49 1529:1732
    13 Legionovia Legionowo 19 18 26:48 1497:1662
    14 BKS Bielsko-Biała 19 13 26:50 1540:1723

    Wideo