Sport

    IV liga: Cracovia II pozostaje w grze o 1. miejsce. Wyniki...

    IV liga: Cracovia II pozostaje w grze o 1. miejsce. Wyniki meczów z 10 czerwca.

    Zdjęcie autora materiału
    Tomasz Bochenek

    Aktualizacja:

    Dziennik Polski 24

    IV liga: Cracovia II pozostaje w grze o 1. miejsce. Wyniki meczów z 10 czerwca.

    ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

    Wiceliderująca Cracovia II pokonała Skawinkę 3:2 w 29., przedostatniej kolejce grupy zachodniej IV ligi. A jako że prowadzący Wiślanie Jaśkowice ulegli 0:1 Wiślance Grabie, dopiero w finale sezonu okaże się, kto zajmie 1. miejsce i wystąpi w barażu o awans.
    IV liga: Cracovia II pozostaje w grze o 1. miejsce. Wyniki meczów z 10 czerwca.

    ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

    Wiślanie prowadzą z 3-punktową przewagą. Ligę mogli wygrać już dziś - wystarczyło, by zremisowali z Wiślanką. Tak się jednak nie stało i o drogocenny punkt powalczą za tydzień z Iskrą w Kleczy.

    Rezerwy "Pasów" - bez zawodników z I drużyny - miały trudną przeprawę ze zdegradowanym już kilka tygodni temu zespołem ze Skawiny. Goście objęli prowadzenie w 13 min, a gdy Cracovia II odwróciła bieg meczu i wyszła na prowadzenie 2:1, Patryk Michniak trafił po raz drugi, doprowadzając z rzutu karnego do wyrównania. W 79 min Marcin Szymczak przechylił jednak szalę na stronę krakowian.

    IV liga, grupa zachodnia - 29. kolejka

    Cracovia II - Skawinka 3:2 (2:1). Bramki: 0:1 Michniak 13, 1:1 Pestka 28, 2:1 Czarnecki 37, 2:2 Michniak 64 karny, 3:2 Szymczak 79.

    Wiślanie Jaśkowice - Wiślanka Grabie 0:1 (0:1). Bramka: 0:1 Furga 9.

    Proszowianka - Iskra Klecza 1:0 (1:0). Bramka: Pachowicz 6.

    Beskid Andrychów - TS Węgrzce 1:3 (0:2). Bramki: 0:1 Witko 17, 0:2 Zdziński 24, 0:3 Witko 78 karny, 1:3 Kmiecik 90.

    Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie 3:1 (1:0). Bramki: 1:0 Kaczor 19, 2:0 Kaczor 47, 3:0 Kaczor 63, 3:1 Wilczek 83.

    Dalin Myślenice - Unia Oświęcim 4:0 (2:0). Bramki: 1:0 Wojtan 44, 2:0 Kałat 45, 3:0 Kałat 60, 4:0 Makusek 75

    Pozostałe mecze
    Hutnik Kraków - Sosnowianka (n. 18, stadion Grębałowianki)
    Michałowianka - Pcimianka (n. 18)

    ..1. Wiślanie Jaśkowice.....29.....67.....72-18
    ..2. Cracovia II.................29.....64.....84-28
    ..3. Hutnik Kraków..........28.....58.....75-38
    ..4. Jutrzenka Giebułtów....29.....55.....51-28
    ..5. Wiślanka Grabie.......29.....49.....58-39
    ..6. Dalin Myślenice........29.....44.....51-56
    ..7. Unia Oświęcim..........29.....43.....49-40
    ..8. Iskra Klecza.............29.....39.....44-52
    ..9. Sosnowianka.............28.....39.....35-48
    10. Michałowianka...........28.....36.....49-53
    11. Beskid Andrychów.....29.....34.....25-35
    12. TS Węgrzce...............29.....33.....37-43
    13. Pcimianka Pcim........28.....33.....36-66
    14. Orzeł Piaski Wielkie.....29.....22.....35-69
    15. Proszowianka............29.....20.....33-63
    16. Skawinka..................29.......8.....31-89






    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      1 Wisła Kraków Live 5 12 4 0 1 8-5
      2 Jagiellonia Białystok Live 5 12 4 0 1 8-6
      3 Zagłębie Lubin Live 5 11 3 2 0 7-2
      4 Lech Poznań Live 5 8 2 2 1 8-3
      5 Górnik Zabrze Live 5 8 2 2 1 9-7
      6 Arka Gdynia Live 5 7 1 4 0 4-2
      7 Legia Warszawa Live 5 7 2 1 2 7-6
      8 Wisła Płock Live 5 7 2 1 2 3-4
      9 Korona Kielce Live 5 5 1 2 2 7-7
      10 Lechia Gdańsk Live 5 5 1 2 2 5-5
      11 Sandecja Nowy Sącz Live 5 5 1 2 2 3-4
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 5 5 1 2 2 3-4
      13 Śląsk Wrocław Live 5 5 1 2 2 5-7
      14 Cracovia Live 5 4 1 1 3 5-9
      15 Pogoń Szczecin Live 5 4 1 1 3 3-7
      16 Piast Gliwice Live 5 2 0 2 3 5-12

      I Liga Żużlowa

      Lp. Drużyna M Pkt +/-
      1. Unia Tarnów 14 31 +228
      2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
      3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
      4. Orzeł Łódź 14 19 +55
      5. Polonia Piła 14 19 -27
      6. Wanda Kraków 14 15 -61
      7. Stal Rzeszów 14 10 -107
      8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Wideo