II liga koszykarzy: R8 Basket masakruje rywala

Pawel Panus
Pawel Panus
Rafał Knap wybrany został najlepszym trenerem w II lidze
Rafał Knap wybrany został najlepszym trenerem w II lidze Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
W imponujący sposób koszykarze R8 Basketu Kraków awansowali do II rundy play-off. W rewanżowym meczu pokonali w Sosnowcu Zagłębie 113:49.

Tylko w pierwszej kwarcie mecz miał w miarę wyrównany przebieg. Drugą połowę podopieczni Rafała Knapa wygrali... 81:18.
Punkty dla R8 Basketu zdobyli: Pełka 22, Pisarczyk 19, Załucki 16, Mamcarczyk 14, Stalicki 10, Malczyk 7, Zieliński 7, Renkiel 6, Stecko 5, Derkowski 3, Kwiatkowski 2, Baran 2.

Kolejnym rywalem krakowskiej drużyny będzie Górnik Wałbrzych.

Materiał oryginalny: II liga koszykarzy: R8 Basket masakruje rywala - Dziennik Polski