Asysta Bartosza Kapustki palce lizać [WIDEO]

AG
20-letni Bartosz Kapustka robi, co w jego mocy, aby przebić się do składu pierwszej drużyny Leicester City. Reprezentant Polski popisał się genialną asystą ze środka pola, która otworzyła drogę do bramki Demaraiowi Gray'owi. W meczu młodzieżowych zespołów "Lisy" pokonały Tottenham Hotspur 2:0.

Była 74 minuta meczu. W otwierającej wynik spotkania akcji głęboko cofnięty były pomocnik Cracovii otrzymał podanie od obrońcy, następnie balansem ciała uwolnił się od atakującego go rywala, po czym uprzedził kolejnego przeciwnika i z połowy boiska popisał się znakomitym podaniem zewnętrzną częścią prawej stopy.

Sprytne, prostopadłe podanie zaskoczyło całą formację obronną "Ostróg", natomiast w tempo do sprintu zerwał się Gray, który znalazł się przed bramkarzem i z zimną krwią strzelił gola strzałem w kierunku dalszego słupka.