Znamy Mistrzów Handlu w Małopolsce!

  Znamy Mistrzów Handlu w Małopolsce!

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Znamy Mistrzów Handlu w Małopolsce!
  Znamy Mistrzów Handlu w Małopolsce! Najlepszego sprzedawcę, sklep, butik, kwiaciarnię i sklep internetowy wskazali nasi Czytelnicy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym voucher na kampanię reklamową i profesjonalne szkolenie marketingowe. Zdobywca tytułu Sprzedawcy Roku spędzi tydzień w luksusowym hotelu ze SPA! Głosowanie zakończyło się w piątek o godz. 22.
  Znamy Mistrzów Handlu w Małopolsce!
  Głosowanie zakończyło się w piątek o godz. 22!
  ► Plebiscyt prowadzimy w kategoriach: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku. Laureaci zostali wybrani w głosowaniu, osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i wszystkich powiatach regionu.
  ► Nasi Czytelnicy wybrali też Sklep Internetowy Roku w Małopolsce.
  ► Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i kampanie reklamowe.
  Dziesięciu spośród zdobywców tytułu Sprzedawca Roku 2017, którzy zgromadzili najwięcej głosów, dostanie nagrody główne.
  ► Honorowy patronat nad naszą akcją objęły Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

  Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Laureaci pierwszych miejsc zostaną zaproszeni na uroczystą galę, która odbędzie się we wrześniu w Krakowie. Zdobywcy II i III miejsc zostaną poinformowani o sposobie odbioru nagród.

  Oto aktualne wyniki głosowania w kategoriach Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku, Butik Roku


  Wybierz miasto:
  Kraków | Tarnów | Nowy Sącz
  lub powiat:
  bocheński | brzeski | chrzanowski | dąbrowski | gorlicki | krakowski | limanowski | miechowski | myślenicki | nowosądecki | nowotarski | olkuski | oświęcimski | proszowicki | suski | tarnowski | tatrzański | wadowicki | wielicki

  KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania w kategorii wojewódzkiej
  SKLEP INTERNETOWY ROKU


  KLIKNIJ i zobacz aktualny ranking liderów powiatowych w kategorii
  SPRZEDAWCA ROKU  Wielka akcja Mistrzowie Handlu ma na celu promocję punktów handlowych, które dzięki jakości usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w wielkich galeriach handlowych.

  - W naszym regionie jest mnóstwo sklepów, butików i kwiaciarni, w których zakupy są prawdziwą przyjemnością - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu "Gazety Krakowskiej". - Wiele sklepów wyróżnia się wystrojem i miłą obsługą pomocnych sprzedawców. Kwiaciarnie zachwycają aranżacją wnętrza, a pracujący w nich floryści są prawdziwymi artystami.

  Wybraliście najlepsze sklepy internetowe


  W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze stają się zakupy w internecie. Swoje sklepy internetowe mają dziś już nie tylko wielkie marki, lecz także mali i średni przedsiębiorcy. W ramach plebiscytu Mistrzowie Handlu docenimy także ich kreatywność i jakość, przyznając nagrodę dla Najlepszego Sklepu Internetowego z Małopolski.

  Głosowanie do 21 lipca


  W handlu najważniejsza jest ocena klientów, dlatego zwycięzcy w plebiscycie Mistrzowie Handlu zostali wybrani właśnie ich głosami. W piątek, 23 czerwca, rozpoczęło się głosowanie, które w kategoriach Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku było prowadzone osobno w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu oraz wszystkich powiatach Małopolski. W kategorii Najlepszy Sklep Internetowy jest tylko jeden, wojewódzki ranking. Dodatkowo stworzyliśmy wojewódzki ranking liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku - złota dziesiątka Sprzedawców Roku otrzyma atrakcyjne nagrody główne.
  Głosowanie zakończyło się 21 lipca o godz. 22.

  - Udział w plebiscycie Mistrzowie Handlu jest dla właścicieli sklepów znakomitą promocją - dodaje Beata Bratek. - Przez cały miesiąc na łamach tygodników dołączanych do "Gazety Krakowskiej" prezentowaliśmy liderów rankingów. Przedstawialiśmy ich także w naszym serwisie internetowym oraz na naszych fanpejdżach na Facebooku. To gwarantuje skuteczną promocję.

  Szkolenie z zakresu promocji w internecie


  Jedną z nagród, która z pewnością będzie bardzo wartościowa dla właścicieli sklepów i pracowników handlu, jest zaproszenie na szkolenie poświęcone promocji placówki w internecie. Udział w tym szkoleniu będzie można bezpośrednio przełożyć na powodzenie biznesu.

  - Małym i średnim firmom coraz trudniej jest funkcjonować na rynku. Muszą walczyć o klientów z dużymi hipermarketami. Myślę, że akcja „Mistrzowie Handlu” da im możliwość wypromowania się. Dodatkowo nagrody, które mogą wygrać, czyli vouchery na kampanię reklamową i szkolenia marketingowe, mogą im pokazać, w jakim kierunku warto podążać. Małych przedsiębiorców nie stać na takie szkolenia, a teraz będą mieli okazję wziąć w nich udział za darmo – podkreśla Wiesław Jopek, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, która objęła honorowy patronat nad naszą akcją.

  Cenne nagrody dla sklepów i kwiaciarni


  Właściciele sklepów, butików, kwiaciarni, które w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym powiecie zdobyły najwięcej głosów, a także właściciel Sklepu Internetowego Roku w Małopolsce, otrzymają:
  • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali


  • dyplom przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
  • voucher na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" o wartości 2000 zł
  • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym promocji placówki handlowej w internecie

  Właściciele sklepów i kwiaciarni, które zajęły drugie i trzecie miejsca w każdej kategorii, także otrzymają dyplomy i vouchery na reklamę o wartości 1000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 500 zł (za miejsce trzecie).

  Voucher na kampanię reklamową na łamach "Gazety Krakowskiej" - nagroda za zajęcie I miejsca


  Nagrody dla sprzedawców


  Wybrani głosami klientów Sprzedawcy Roku 2017 z każdego miasta i powiatu otrzymają dyplomy i medale. Odbiorą je podczas uroczystej gali we Mistrzów Handlu w Krakowie. Oni również wezmą udział w profesjonalnym szkoleniu z marketingu internetowego.

  Zdobywcy drugich i trzecich miejsc dostaną dyplomy i zaproszenie na koncert.

  Na dziesięciu spośród zdobywców tytułu Sprzedawca Roku 2017, którzy zgromadzili najwięcej głosów w skali całego regionu, czekają nagrody główne
  • Zwycięzca w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku 2017 otrzyma zaproszenie dla dwóch osób na tygodniowy pobyt w ekskluzywnym SPA - Hotel Bania, wraz z wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do Term Bania, strefy wellness i Klubu Bania.

   Kliknij i zobacz, jakie atrakcje czekają na klientów SPA - Hotelu Bania


  • Laureaci drugich i trzecich miejsc w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku 2017 dostaną dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w SPA - Hotel Bania, wraz z wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do Term Bania, strefy wellness i Klubu Bania.
  • Sprzedawcy, którzy zajmą miejsca od 4. do 6. w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych otrzymają dwuosobowe zaproszenie na dwudniowy pobyt w SPA - Hotel Bania, wraz z wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do Term Bania, strefy wellness i Klubu Bania.
  • Laureat siódmego miejsca otrzyma pobyt z noclegiem w Hotelu Czarny Groń - Oberża (w pakiecie śniadanie, obiadokolacja i wolny wstęp do strefy basenowej w Hotelu Czarny Groń).

   Kliknij i zobacz, jakie atrakcje czekają na klientów kompleksu Czarny Groń


  • Trzech sprzedawców z miejsc od 8. do 10. w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych otrzyma podwójne zaproszenia na całodzienny pobyt w Termach Bania.


  Wielka gala MISTRZÓW HANDLU


  Wszystkie nagrody dla zwycięzców z każdego miasta i powiatu zostaną wręczone podczas uroczystej gali MISTRZÓW HANDLU, która odbędzie się w Krakowie.

  Informacji o akcji udziela Arkadiusz Bar - e-mail: arkadiusz.bar@polskapress.pl.

  Honorowy patronat


  Partnerzy plebiscytu

  Regulamin plebiscytu


  Załączniki

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Kup prenumeratę i odbierz bilety na siatkarskie mistrzostwa Europy!

   Kup prenumeratę i odbierz bilety na siatkarskie mistrzostwa Europy!

   WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI. Doceńmy wyjątkowe miejsca i ludzi [GŁOSOWANIE]

   WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI. Doceńmy wyjątkowe miejsca i ludzi [GŁOSOWANIE]

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama