POLICJANT ROKU MAŁOPOLSKI 2017 | Doceńmy najlepszych...

  POLICJANT ROKU MAŁOPOLSKI 2017 | Doceńmy najlepszych funkcjonariuszy!

  Zdjęcie autora materiału
  Bartosz Dybała

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  POLICJANT ROKU MAŁOPOLSKI 2017 | Doceńmy najlepszych funkcjonariuszy!
  Starszy posterunkowy Jacek Łukasik z Komendy Miejskie Policji w Nowym Sączu zdobył najwięcej głosów naszych Czytelników i zostanie Policjantem Roku 2017 w Małopolsce. Nagrody dla zwycięzców naszej akcji wręczymy podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.
  POLICJANT ROKU MAŁOPOLSKI 2017 | Doceńmy najlepszych funkcjonariuszy!
  ► Zwycięzcy zdobędą statuetki, dyplomy, nagrody finansowe i wyjazdy (czytaj więcej o nagrodach poniżej).
  ► Dyplomy i nagrody zostaną wręczone 18 lipca, podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.
  ► Głosowanie zakończyło się w środę, 12 lipca, o godz. 21.
  ► Honorowy patronat nad plebiscytem objął wojewoda małopolski Piotr Ćwik. Partnerem plebiscytu jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.


  KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania  Każdy zapewne zna policjanta, który choć raz wyciągnął do nas pomocną dłoń. Dla którego służba to nie tylko praca, ale przede wszystkim misja. Słyszymy i czytamy o funkcjonariuszach, którzy uratowali komuś życie bądź zapobiegli przestępstwu. Chcemy nagrodzić ich ciężką pracę i poświęcenie. Dlatego "Gazeta Krakowska", wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, organizuje plebiscyt "Policjant Roku Małopolski 2017".

  - To już piąta edycja plebiscytu na Policjanta Roku. Naszą współpracę z „Gazetą Krakowska” przy tym konkursie rozpoczęliśmy w 2012 r. Za każdym razem dzięki głosom Czytelników wyłaniani są najlepsi policjanci z Małopolski , którzy według nich zasługują na wyróżnienie - zaznacza inspektor Paweł Dzierżak, I zastępca komendanta wojewódzkiego policji.

  Jak dodaje, zamierzeniem MSWiA jak i Komendy Głównej Policji jest zbudowanie takiego etosu służby, który sprawia, że obywatele ufają policji i wiedzą, że mogą na nią liczyć. - Nie ukrywam, że również dla kierownictwa małopolskiej policji właśnie społeczna ocena pracy podległych funkcjonariuszy ma kolosalne znaczenie. Czasami z perspektywy Krakowa trudno dostrzec policjanta z oddalonej jednostki, który czyni wiele dobrego na rzecz lokalnej społeczności. A właśnie takich, mogą Państwo uhonorować w obecnym plebiscycie. Dlatego też bardzo zachęcam Czytelników „Gazety Krakowskiej” do oddawania głosów na swojego Policjanta Roku - mówi inspektor Paweł Dzierżak.

  - Plebiscyt pozwoli na wyłonienie z naszych szeregów tych, których działanie jest pozytywnie oceniane przez mieszkańców. Chodzi tu nie tylko o typowe zadania policji, jak np. ujawnianie sprawców przestępstw i wykroczeń - dodaje mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. - Warto zwrócić uwagę na policjantów, którzy wyróżnili się w służbą na rzecz lokalnej społeczności, którzy brali udział w działaniach ratujących życie bądź znani są ze swej działalności charytatywnej, społecznej, profilaktycznej itp. W ramach plebiscytu warto również promować policjantów o niezwykłych pasjach i zainteresowaniach - podkreśla.

  Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 23 czerwca, a zakończyło 12 lipca o godz. 21. O tym, kto zostanie Policjantem Roku Małopolski 2017, zdecydowali nasi Czytelnicy.

  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:  1. miejsce:
  • dyplom, statuetka, nagroda finansowa od Komendanta
  • pobyt w Hotelu Bania: dwie doby dla dwóch osób wraz z wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do strefy wellness w hotelu, do Termy Bania oraz do Klubu Bania


  Kliknij i zobacz, jakie atrakcje czekają na klientów SPA - Hotelu Bania  2. i 3. miejsce:
  • dyplom, statuetka, nagroda finansowa od Komendanta
  • pobyt w Hotelu Czarny Groń - Oberża: jedna doba dla dwóch osób wraz z wyżywieniem i wstępem do strefy basenowej Hotelu Czarny Groń


  Kliknij i zobacz, jakie atrakcje czekają na klientów kompleksu Czarny Groń  4. i 5. miejsce:
  • dyplom, statuetka, nagroda finansowa od Komendanta
  • podwójne zaproszenia na spektakl teatralny w Krakowie


  Wręczenie nagród odbędzie się 18 lipca, w Święto Policji.

  Informacji o akcji udziela Marek Moskalik, tel. 502 499 867, e-mail marek.moskalik@polskapress.pl.

  Honorowy patronat:
  Regulamin plebiscytu:


  Załączniki

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Kup prenumeratę i odbierz bilety na siatkarskie mistrzostwa Europy!

   Kup prenumeratę i odbierz bilety na siatkarskie mistrzostwa Europy!

   Wielkie Odkrywanie Małopolski [GŁOSOWANIE]

   Wielkie Odkrywanie Małopolski [GŁOSOWANIE]

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama