Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski [GŁOSOWANIE]

  Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski [GŁOSOWANIE]

  Marek Długopolski

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski [GŁOSOWANIE]
  Trwa głosowanie na najlepsze stacje narciarskie Małopolski! Swoich kandydatów można wspierać na naszej stronie internetowej. Na Państwa głosy liczą również szkoły narciarskie i instruktorzy, a także gospodarze tras narciarskich dla biegaczy.
  Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski [GŁOSOWANIE]

  KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania  DUŻA STACJA NARCIARSKA

  MAŁA STACJA NARCIARSKA

  SZKOŁA NARCIARSKA

  INSTRUKTOR NARCIARSTWA

  TRASA BIEGOWA


  Właściciele małopolskich ośrodków narciarskich nie poddają się, choć natura skąpi śniegu. Gdy tylko temperatury spadają poniżej zera odpalają armatki śnieżne. To dzięki temu na wielu stokach są doskonałe warunki. - Jeździmy, jeździmy, jeździmy – mogą więc informować stacje. I choćby tylko za to warto je docenić!

  Trwa XV już wielki finał plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2017/2018 - Bezpiecznie i rozważnie”. - Świetnie wpisuje się w politykę sportową naszego regionu – zaznacza Leszek Zegzda, członek Zarządu Województwa Małopolskiego odpowiedzialny m.in. za turystykę, a jednocześnie przewodniczący kapituły plebiscytu „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski”.

  Pięć kategorii


  W naszym regionie jest już ponad 60 stacji narciarskich. Które z nich zasłużą na prestiżowe tytuły „Najlepszej Stacji Narciarskiej Małopolski”? O tym zadecydują Państwo, narciarze i snowboardziści, oddając na nie głosy w naszym plebiscycie.
  W głosowaniu biorą udział duże (co najmniej dwa krzesełka) i małe stacje narciarskie, a także trasy biegowe rekomendowane przez Małopolską Organizację Turystyczną.

  Doskonale jeżdżący na nartach i snowboardzie, sympatyczni, mili, uśmiechnięci, potrafiący znaleźć wspólny język z dziećmi oraz dorosłymi, ale także przełamać lęk przed jazdą na nartach, a przy tym profesjonaliści – tak powinni prezentować się instruktorzy. Jeśli takich spotkacie u progu swojej kariery narciarskiej, także będziecie mogli oddać na nich swój głos. Docenicie w ten sposób ich kunszt, wiedzę i talent. Nie zapomnijcie również o szkołach narciarskich!

  Kapituła może też przyznać specjalne wyróżnienia. Co robić, gdy już zjedziemy ze stoku? Basen, sauna, siłownia, kręgle? A może bardziej aktywnie - łyżwy, jazda na koniu lub skuterze, ognisko na świeżym powietrzu albo wieczorne tańce w dyskotece lub klubie nocnym. „Coś więcej niż narty” – w tej kategori naszego plebiscytu nagrodzona zostanie stacja, która przygotuje najatrakcyjniejszą ofertę aktywnego wypoczynku.

  Zostaną także docenione stacje przyjazne rodzinie, a więc takie, które potrafią zagospodarować czas wszystkim - zarówno dzieciom, jak i rodzicom oraz dziadkom.

  Na wyróżnienie – jak co roku - liczyć mogą również ośrodki szczególnie dbające o bezpieczeństwo na stokach.

  Wielki finał


  Walka o prestiżowe tytuły będzie trwała do 26 lutego do godz. 19.59.59. Swoich faworytów wspierać można tylko drogą SMS-ową. Głosując np. na dużą stację narciarską w treści SMS-a wpisujemy STACJAD., a po kropce numer stacji narciarskiej. I tak w każdej kategorii… Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów. Szczegółowa instrukcja głosowania znajduje się na stronie www.gazetakrakowska.pl

  W plebiscycie zwyciężą te ośrodki – w każdej z kategorii – na które zostanie oddane najwięcej głosów Czytelników i członków Kapituły Plebiscytu. Drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii oznacza zdobycie prestiżowego wyróżnienia.

  Kapituła Plebiscytu pracuje w składzie:
  • Leszek Zegzda – członek Zarządu Województwa Małopolskiego – przewodniczący Kapituły
  • Tomasz Urynowicz – dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
  • Małgorzata Cetera-Bulka – prezes zarządu Polska Press Oddział w Krakowie
  • Wojciech Harpula – redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej"
  • Andrzej Wojdyło – doradca zarządu Polska Press Oddział w Krakowie
  • Jan Wieczorkowski – wiceprezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej
  • Przemysław Bolechowski – prezes Radia Kraków SA
  • Beata Bala - dyrektor marketingu i impresariatu artystycznego Radia Kraków SA
  • Andrzej Klimek – prorektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
  • Szymon Krasicki – profesor Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
  • Mariusz Zaród – naczelnik Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
  • Marek Długopolski – sekretarz Kapituły

  Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się w ośrodku narciarskim Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej.

  Kliknij i zobacz relację z ubiegłorocznej gali  Tradycyjnie organizatorami konkursu są „Gazeta Krakowska” i samorząd województwa małopolskiego, przy współpracy Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Radia Kraków. Patronat honorowy nad konkursem objął Jacek Krupa, marszałek Małopolski.  Informacji o plebiscycie udziela Marek Moskalik – e-mail: marek.moskalik@polskapress.pl.

  Regulamin:


  Załączniki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  OSOBOWOŚCI ROKU 2017 | FINAŁ ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

  OSOBOWOŚCI ROKU 2017 | FINAŁ ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

  Najlepsze stacje narciarskie Małopolski [GŁOSOWANIE]

  Najlepsze stacje narciarskie Małopolski [GŁOSOWANIE]

  MISTRZOWIE URODY poszukiwani! Zagłosuj na swoich faworytów i zgłoś kandydatów

  MISTRZOWIE URODY poszukiwani! Zagłosuj na swoich faworytów i zgłoś kandydatów

  Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

  Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]