Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Anna Zarzecka
Zespół Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie, Kraków
616głosów -
Małgorzata Cegielna-Czerwień
Branżowa Szkoła Wielozawodowa I st. im. św. Jana Pawła II, Jabłonka
582głosy -
Agnieszka Kania
VII Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
527głosów -
Paulina Janosz
Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej, Oświęcim
262głosy -
Daniel Tabiś
Zespół Szkól Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudskiego, Zakliczyn
206głosów -
Sławomir Mrozek
Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej, Biecz
32głosy -
Grzegorz Kaszewski
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Olkusz
30głosów -
Joanna Jedynak
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Brzesko
15głosów -
Monika Orzechowska-Strojna
Zespół Szkół, Gdów
14głosów -
Anna Gonciarz
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Skawina
12głosów -
Kamil Góra
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II, Radocza
8głosów -
Anna Kosakowska-Pasek
Zespół Szkół nr 1, Miechów
2głosy -
Małgorzata Słaby
Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego, Proszowice
1głos -
Katarzyna Radzik
Elitarne Liceum Ogólnokształcące, Nowy Sącz
— -
Magdalena Krawczyk
II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego, Bochnia
— -
Dariusz Łętowski
Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych, Trzebinia
— -
Joanna Janota
Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej, Tymbark
— -
Małgorzata Chwałek
Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących, Sułkowice
— -
Jarosław Jarząb
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, Krynica-Zdrój
— -
Marcin Reciak
Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodwoskiej-Curie, Sucha Beskidzka
— -
Matylda Jędrzejowska-Filar
Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera, Zakopane
—