Piękna seria drużyny Wasilewskiego

W meczu 34. kolejki ligi angielskiej broniące się przed sadkiem Leicester City wygrało na wyjeździe z Burnley 1:0.

Drużyna, w której występuje Marcin Wasilewski (po raz pierwszy od 7 lutego grał przez 90 minut), odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu. Dzięki temu opuściła strefę spadkową. Zajmuje 17. miejsce w tabeli.

Jedyny gol padł w 61 minucie. Autorem... samobójczego trafienia był Michael Duff, który tak niefortunnie interweniował w polu karnym, że wpakował piłkę do własnej bramki.

Gospodarze mieli kilka okazji do zdobycia gola, ale żadnej nie wykorzystali. Nawet rzut karny: w 59 minucie Matthew Taylor trafił w słupek. Z kolei dwa strzały Danny'ego Ingsa obronił Kasper Schmeichel.

Materiał oryginalny: Piękna seria drużyny Wasilewskiego - Dziennik Polski