Serwis narciarski Serwis narciarski
  11 atrakcji w Beskidach: Co robić w Beskidach po nartach?

  11 atrakcji w Beskidach: Co robić w Beskidach po nartach?

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 11 atrakcji beskidzkich. To takie atrakcje, które czekają na Was po narciarskich szaleństwach na stokach zjazdowych.ZOBACZCIE
  1/13
  przejdź do galerii

  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 11 atrakcji beskidzkich. To takie atrakcje, które czekają na Was po narciarskich szaleństwach na stokach zjazdowych.
  ZOBACZCIE SZCZEGÓŁY >>>

  Co robić w Beskidach po nartach? Jakie atrakcje są dostępne w Wiśle, Ustroniu, Szczyrku, Bielsku-Białej i innych miejscowościach beskidzkich w trakcie ferii zimowych? Przygotowaliśmy dla Was wykaz 11 najciekawszych atrakcji beskidzkich, z których możecie skorzystać w wolnej chwili po jeździe na nartach.

  11 beskidzkich hitów. Oto miejsca, które powinniście odwiedzić, i atrakcje, z których musicie skorzystać podczas pobytu w Beskidach  1. Skocznia narciarska im. Adama Małysza, Wisła Malinka

  Skocznia narciarska im. Adama Małysza – skocznia narciarska zlokalizowana w Wiśle-Malince. Jest skocznią o punkcie konstrukcyjnym K 120 i wielkości (HS) 134 m. Jedna z dwóch, obok Wielkiej Krokwi w Zakopanem, skoczni dużych w Polsce. Nosi imię polskiego skoczka narciarskiego Adama Małysza.
  Według oficjalnej strony internetowej skoczni narciarskiej, pojemność trybun szacowana jest na ok. 8 tysięcy osób. Zgodnie z innymi źródłami liczba ta może wynosić 15 tysięcy lub 10 tysięcy, z czego 1233 stanowią miejsca siedzące. Obiekt wyposażony jest w nawierzchnię igelitową, sztuczne oświetlenie oraz wyciąg krzesełkowy.  Gdy na skoczni nie odbywają się zawody, wyciągiem krzesełkowym możemy się dostać na samą górę skoczni i wczuć się w rolę skoczka narciarskiego, spoglądając na okolice znad górnej belki.

  Zobacz galerię

  2. Aquapark w Wiśle w Hotelu Gołębiewski


  To największy tego typu obiekt w Beskidach. Basen pływacki ( długość 25m; szerokość 12m; 5 torów, głębokość od 1,6m do 2,2m ), basen rekreacyjny z falą i biczami wodnymi ( długość 20m ; szerokość 10m; głębokość od 0,0 m do 1,6m ), basen z hydromasażem wodno – powietrznym, brodzik dla dzieci. Największa atrakcja to co pół godziny od godz. 8.30 do 20.30 wytwarzane morskie fale.
  Na tarasie Tropikany w wygodnych leżakach można korzystać z kąpieli słonecznych, podziwiając uroki Beskidu Śląskiego.

  3. Leśny Park Niespodzianek


  Żubry, jelenie szlachetne i jelenie sika, sarny, daniele, muflony, dziki, sporo ptaków drapieżnych „urzęduje” w ustroń-skim Leśnym Parku Niespodzianek na zboczu Równicy. Podglądanie zwierząt to nie tylko gratka dla dzieci i młodzieży, zapewniamy, że ich rodzice także nie będą się nudzić. W parku znajduje się także muzeum, w którym można zobaczyć eksponaty dzikich zwierząt.
  1 3 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Narty za granicą