Termy BUKOVINA – tu nie ma czasu na nudę!

  Termy BUKOVINA – tu nie ma czasu na nudę!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Termy BUKOVINA – tu nie ma czasu na nudę!
  1/10
  przejdź do galerii
  Wyjście na basen z dziećmi to strzał w dziesiątkę, szczególnie latem. Jednak pobyt w Termach BUKOVINA to znacznie więcej niż kąpiel – to wzmocnienie odporności, regeneracja sił i doskonały odpoczynek. Wszystko dzięki optymalnie zmineralizowanej wodzie termalnej o właściwościach zdrowotnych, która wypełnia 20 basenów Term BUKOVINA – jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Na najmłodszych czeka tutaj mnóstwo atrakcji, przygotowanych specjalnie dla nich.

  Przygodę z Termami BUKOVINA najmłodsze dzieci mogą rozpocząć od spędzenia czasu w Strefie dla Dzieci i Młodzieży. Jest to miejsce oddzielone od reszty basenów, w którym mogą bawić się w rwącej rzece lub popluskać w płytkim „Mocydełku” o głębokości tylko 0,4 m. Starsze wyszaleją się w głębszym basenie, z siatką do nadwodnej wspinaczki. Stąd mogą przepłynąć do kolejnego zewnętrznego zbiornika, z wodnym grzybkiem, który idealnie nadaje się do zabawy w wodnego berka i chowanego.

  W strefie młodzieżowej bierze swój początek najdłuższa atrakcja Term BUKOVINA - zjeżdżalnia „Wartko Ruła” o długości ponad 100m! Dzieci uwielbiają też pozostałe zjeżdżalnie: „Krynconkę” - 53m - i najszybszy, czerwony „Łostry Śwung” – 15m.

  Aqua FIT

  Dzieci, które lubią zorganizowane formy zajęć, mogą przychodzić w soboty i niedziele o godzinie 13 na bezpłatne zajęcia z aquaaerobiku. Ćwiczenia prowadzone pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów fitness, dostarczają frajdy uczestnikom i stwarzają świetną okazję do poznania nowych kolegów i koleżanek.

  Każdy może zostać nurkiem!

  Nurkowanie to nie tylko świetna zabawa, ale też przydatna umiejętność. Nauka nurkowania w Termach BUKOVINA może być dobrym początkiem wieloletniej przygody, również na szerszych wodach. W weekendy dzieci mogą korzystać z bezpłatnych lekcji w godzinach 10–12.

  Rodzinne wakacje

  Rodzinne wakacje to wspaniałe przeżycie. Jednak ich planowanie okazuje się trudnym zadaniem, bo dzieci i dorośli mają całkiem różne potrzeby. Mało tego! Różnica wieku wśród rodzeństwa również podnosi rodzicom poprzeczkę. W Termach BUKOVINA każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie, a mama i tata będą mieli okazję zrelaksować się w jacuzzi, różnorodnych basenach z ławkami do hydromasażu oraz w „Bulgotniku” masującym wszystkie partie ciała - od stóp po ramiona. Mogą również zniknąć na dłuższą chwilę w „Goralskich Łosparach” czyli strefie 12 saun, wśród których znajdą m.in. z łaźnię parowej, sauny fińskie, kabinę na podczerwień, lakonium oraz strefę schładzania i wypoczynku. Tuż obok do dyspozycji będzie Wellness BUKOVINA, czyli 16 gabinetów zabiegowych z zespołem świetnie wyszkolonych kosmetologów, masażystów i fizjoterapeutów.

  Po termalnych szaleństwach i relaksie, gdy cała rodzina zgłodnieje, warto udać się na posiłek do jednego z punktów gastronomicznych i skosztować smakołyków serwowanych w Letniej Gastronomii usytuowanej tuż przy basenie „Niebiesko Dolina” lub wybrać się do restauracji „Na Wiyrchu”. W ramach odpoczynku od diety można skusić się na pyszne desery w Cafe BUKOVINA!

  Więcej informacji na stronie: www.termybukovina.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama