Hej Fest 2017 zagra w Krynicy Zdroju!

  Hej Fest 2017 zagra w Krynicy Zdroju!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Hej Fest 2017 zagra w Krynicy Zdroju!
  1/6
  przejdź do galerii
  Już 22 lipca w Krynicy Zdroju odbędzie się kolejny koncert tegorocznej edycji Hej Fest, na którym zagrają Grzegorz Hyży, Eleanor Gray i Lady Pank. wstęp na koncerty będzie bezpłatny.

  Po inauguracyjnym koncercie w Szczawnicy, Hej Fest rozpędza się coraz bardziej. W najbliższą sobotę na Deptaku Głównym w Krynicy będzie można zobaczyć Grzegorza Hyżego, Lady Pank i półfinałowy zespół Festiwalu Supportów - Eleanor Gray. Dzięki dofinansowaniu organizacji koncertów przez władze gminy w Krynicy - podobnie jak w Szczawnicy - wstęp na koncerty będzie bezpłatny. Impreza rozpocznie się o 19:00.

  W ubiegłą sobotę, przy dolnej stacji kolei na Palenicę w Szczawnicy odbyła się pierwsza impreza Hej Fest 2017. Koncertową część rozpoczął występ Patrycji Markowskiej. Energetyczne, rockowe show rozgrzało publiczność, którą piosenkarka komplementowała ze sceny: - Myślałam, że będziecie nieśmiali, ale czuję tu rock’n’rolla pod skórą. Enej, z kolei, zawładnął szczawnicką sceną brawurową mieszanką folku, ska i rocka. Olsztyński zespół nawet na chwilę nie zwalniał tempa, a entuzjastyczne przyjęcie wywołało zespół na bisy, wśród których musiał pojawić się „Kamień z napisem love”. Koncert zakończył występ LemONa, którego lider - Igor Herbut - błyskawicznie wciągnął publiczność do wspólnej zabawy.

  Dziękujemy fantastycznej publiczności, która doskonale bawiła się przy muzyce gwiazd występujących na szczawnickiej scenie festiwalu Hej Fest. Wierzymy, że w Krynicy i Zakopanem będzie panować równie niesamowita atmosfera - mówił tuż po koncercie Łukasz Chmielowski z zarządu Polskich Kolei Linowych.

  Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem i właścicielem marki festiwalu są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu „Małopolska Brzmi Dobrze!”.


  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo