Lech - Wisła. Szczęśliwe zwycięstwo Wisły [ZDJĘCIA]

jkl
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:3 (0:2). W pierwszej połowie dwie bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobył Łukasz Garguła. Po przerwie Lech doprowadził do wyrównania. W końcówce meczu zwycięską bramkę strzelił Wilde-Donald Guerrier.

Lech Poznań - Wisła Kraków 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Łukasz Garguła (17), 0:2 Łukasz Garguła (28), 1:2 Hubert Wołąkiewicz (59-karny), 2:2 Barry Douglas (83-wolny), 2:3 Wilde-Donald Guerrier (87).

Żółta kartka - Lech Poznań: Maciej Wilusz. Wisła Kraków: Łukasz Burliga, Alan Uryga.

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa). Widzów 16 264.

Lech Poznań: Jasmin Buric - Hubert Wołąkiewicz, Paulus Arajuuri (68. Marcin Kamiński), Maciej Wilusz, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Darko Jevtic - Gergo Lovrencsics (46. Szymon Pawłowski), Kasper Hamalainen, Łukasz Teodorczyk (46. Dawid Kownacki), Muhamed Keita.

Wisła Kraków: Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka, Maciej Sadlok - Alan Uryga, Rafał Boguski - Łukasz Garguła, Semir Stilic (90+3. Tomasz Zając), Paweł Brożek (77. Wilde-Donald Guerrier), Maciej Jankowski.

CO TY WIESZ O WIŚLE? CO TY WIESZ O CRACOVII? WEŹ UDZIAŁ W QUIZIE!"