Pedofil czatował z małoletnimi. Wysyłał nagie zdjęcia

  Pedofil czatował z małoletnimi. Wysyłał nagie zdjęcia

  Piotr Rąpalski

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Pedofil czatował z małoletnimi. Wysyłał nagie zdjęcia
  Krakowscy policjanci ustalili i pomogli zatrzymać 39-letniego mieszkańca Podkarpacia, który na wideoczacie obnażał się przed 11-latką.
  Pedofil czatował z małoletnimi. Wysyłał nagie zdjęcia
  Kilka dni temu do krakowskich policjantów zgłosiła się matka 11-letniej dziewczynki, mocno zaniepokojona znajomością z dorosłym mężczyzną, którą nawiązała jej córka poprzez internet. Dziewczynka od kilkunastu dni miała korespondować z mężczyzną, który doskonale zdając sobie sprawę, że rozmawia z dzieckiem namawiał ją do robienia sobie rozbieranych fotek, w zamian wysyłając również swoje roznegliżowane zdjęcia.

  O całej sprawie kobieta dowiedziała się od matki koleżanki swej córki (koleżanki z klasy). Obie dziewczynki w toalecie szkolnej odbywały bowiem z tym mężczyzną wideoczat, podczas którego człowiek ten miał obnażać się przed dziećmi. Po uzyskaniu takiej informacji kobieta zaczęła przeszukiwać telefon córki a zawarte w nim treści potwierdziły jej obawy. Kobieta zgłosiła się na policję prosząc o pomoc.

  Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. Biegły, który poddał badaniom telefon dziewczynki wskazał, że zawiera dużo nagich zdjęć zarówno samego sprawcy jak i 11-latki, co potwierdza charakter pedofilski tej znajomości. Do współpracy z krakowskimi policjantami przy tej sprawie przystąpili koledzy z wydziału do zwalczania cyberprzestępczości KWP w Krakowie. Policyjni specjaliści bardzo szybko ustalili, że sprawca jest mieszkańcem województwa podkarpackiego. Zaledwie dobę od zgłoszenia sprawy krakowscy policjanci zatrzymali 39-latka.

  Mężczyzna przyznał, że dobrze wiedział w jakim wieku jest dziewczynka, a mimo to, nie zaprzestał korespondencji. Policjanci zabezpieczyli u podejrzewanego zarówno telefon komórkowy jak i sprzęt komputerowy aby sprawdzić czy mężczyzna utrzymywał kontakty z innymi małoletnimi poniżej 15 roku życia.

  Z uwagi na miejsce zamieszkania pedofila całość materiałów zebranych przez krakowskich policjantów została przekazana do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Tam też zostaną przedstawione zarzuty zatrzymanemu mężczyźnie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I jak zwykle dojdą do Plebanii

  Pleban Asia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  i znowu jakiś Ksiądz...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo