Korona - Wisła. Błyskawiczny gol "Białej Gwiazdy"

pb
Prowadzenie Wiśle z rzutu karnego zapewnił Popović
Prowadzenie Wiśle z rzutu karnego zapewnił Popović Wojciech Matusik / Polska Press
Po golu z rzutu karnego już w pierwszej minucie gry Wisła Kraków prowadzi z Koroną Kielce 1:0. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Popović.

Już pierwsza akcja wiślaków przyniosła im sukces. Diaw sfaulował składającego się do strzału Ondraska i sędzia wskazał na "wapno" a pewnym egzekutorem rzutu karnego był Popović.

Wisła nie tylko świetnie zaczęła mecz ale przeważała przez całe pierwsze 45 minut meczu. Krakowianie mieli kilka okazji do podwyższenia prowadzenia ale wynik do przerwy się już nie zmienił.

Korona Kielce - Wisła Kraków 0:1 (do przerwy)
Bramka: Popovic (1)