Kontuzja... sędziego w derbach Londynu

Arsenal Londyn odniósł piąte kolejne zwycięstwo ligowe. Tym razem, w spotkaniu 29. kolejki Premier League, pokonał na własnym boisku West Ham United 3:0.

Gospodarze prowadzenie uzyskali w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po mocnym strzale Olivera Girouda. Wynik podwyższył w 81 minucie Aaron Ramsey, a ustalił 3 minuty później Mathieu Flamini.

W 59 minucie na Emirates Stadium doszło do niecodziennego wydarzenia. Z powodu kontuzji boisko opuścił... sędzia główny spotkania Chris Foy, którego zastąpił Anthony Taylor.

W bramce „Kanonierów” po raz dziewiąty z kolei wystąpił David Ospina. Wojciech Szczęsny znowu siedział na ławce rezerwowych. Do bramki wchodzi tylko w meczach o Puchar Anglii.

Arsenal zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ze stratą jednego punktu do Manchesteru City (ma o jeden mecz mniej rozegrany) i sześciu punktów do Chelsea Londyn (rozegrała o dwa spotkania mniej od "Kanonierów").

Materiał oryginalny: Kontuzja... sędziego w derbach Londynu - Dziennik Polski